

За другите ядове не ми се разправя просто

Това е за съжаление ситуацията! Ако не ни харесва, алтернативата е да ги зарежем веднага след изтичане на гаранцията!esprit написа:Дава ми младежа ключа и ни казва:'Търси си я на паркинга"За другите ядове не ми се разправя
sumite sa razli4ni v zavisimost ot tipa obslujvane /15-30-45000 km/, ot modela, ot benzin/dizel...esprit написа:На 15 000 км ми взеха 210 лв за гаранционния преглед.На една позната за 30 000 и взеха 600 лева..Да не говорим за обслужването.Дава ми младежа ключа и ни казва:'Търси си я на паркинга"
.
За другите ядове не ми се разправя просто
ами разбира се,че има аз откога го казвам.ако пътувате в някоя цивилизована страна,използвайте да ви оправят някои други гаранционни дефекти.за нещо по-сериозно ще трябва да се заяви предварително,евентуално да се поръчат части,но дреболиите ще ви ги оправят веднага.rudolf написа:а има ли възможност да заявиш че излизаш за дълго в чужбина и да си я правиш в солун или в някое друго представителство на тойота балканс,с малко по силен пазар,,,,и би ли имало смисъл?
просто като идея,,,не съм го мислил.
Е Серес къде е, хем пистата близко и бирата хубава....jim_beam написа:ами разбира се,че има аз откога го казвам.ако пътувате в някоя цивилизована страна,използвайте да ви оправят някои други гаранционни дефекти.за нещо по-сериозно ще трябва да се заяви предварително,евентуално да се поръчат части,но дреболиите ще ви ги оправят веднага.rudolf написа:а има ли възможност да заявиш че излизаш за дълго в чужбина и да си я правиш в солун или в някое друго представителство на тойота балканс,с малко по силен пазар,,,,и би ли имало смисъл?
просто като идея,,,не съм го мислил.
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.
Това какво включва смяна на масла, филтри и т.н. или просто таксаesprit написа:На 15 000 км ми взеха 210 лв за гаранционния преглед.На една позната за 30 000 и взеха 600 лева..Да не говорим за обслужването.Дава ми младежа ключа и ни казва:'Търси си я на паркинга"
.
За другите ядове не ми се разправя просто
аз всъщност май някъде от форума го бях чел,,може да е в твой писанки колегаjim_beam написа:ами разбира се,че има аз откога го казвам.ако пътувате в някоя цивилизована страна,използвайте да ви оправят някои други гаранционни дефекти.за нещо по-сериозно ще трябва да се заяви предварително,евентуално да се поръчат части,но дреболиите ще ви ги оправят веднага.rudolf написа:а има ли възможност да заявиш че излизаш за дълго в чужбина и да си я правиш в солун или в някое друго представителство на тойота балканс,с малко по силен пазар,,,,и би ли имало смисъл?
просто като идея,,,не съм го мислил.
Аз на 15000 се излъгах да отида в ТМ - но повече няма да повторя тази грешка.jim_beam написа:има още една алтернатива,чух я в хонда-форума от един немец.не правиш никакви гаранционни сервизи,само си сменяш маслото и филтрите по плана,без да ходиш дори при тях.ставаше въпрос за accord,човекът каза '...повярвайте ми това е хонда и за 3 год. нищо не може да се случи...' каза,че много отдавна си я кара така,заебава им гаранцията и си гила.евала мога да кажа за марката,щото с моята тойота не ми стиска.
Първата е смяна на масло и филтър. Нали разбираш че ако на 15 000 км или на 1 година ако не отидеш да си дадеш лептата няма да стигнеш до "края на гаранцията". Просто като отидеш в сервиза и видят че не си обслужвал колата при тях ще си платиш всичко по което ще работятantoanto написа:Това какво включва смяна на масла, филтри и т.н. или просто таксаАз лично не съм правил подобни интервенции, само в края на гаранцията бих проявил интерес, въпреки че не карам много. Ако е само такса laugh.gif , ще кажа само че не е луд този който иска а този дето дава laugh.gif
че ти така и така си плащаш.важи само ако се случи някакъв гаранционен ремонт,но да си кажем честно какво ще се случи за 3 год.тва да не е vw-audi-mb?Ael написа:Първата е смяна на масло и филтър. Нали разбираш че ако на 15 000 км или на 1 година ако не отидеш да си дадеш лептата няма да стигнеш до "края на гаранцията". Просто като отидеш в сервиза и видят че не си обслужвал колата при тях ще си платиш всичко по което ще работятantoanto написа:Това какво включва смяна на масла, филтри и т.н. или просто таксаАз лично не съм правил подобни интервенции, само в края на гаранцията бих проявил интерес, въпреки че не карам много. Ако е само такса laugh.gif , ще кажа само че не е луд този който иска а този дето дава laugh.gif
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта