Парктроника не е от Тойота, защото там бяха им сложили едни цени
Първия път като ги откраднаха ги смениха в сервиза на Импас 56, и ми взеха 100 лв за четири датчика и монтажа. Сега ми липсват три(оставили са ми един за късмет). Там ми искат пак толкова сега, и това без ДДС-то.
Другото, което разбрах е че е възможно, да се сложи лепило и да се залепят датчиците, като по този начин излизат много трудно и се чупят. Така поне се затрудняват крадците и се отказват да ги крадат, поне от моята кола
Тези от Импас след първата кражба можеха да ги залепят поне, обаче нищо подобно не ми предложиха, оставиха ги така и ето го резултата.
Ето затова сега искам да си ги купя от някой магазин, където предполагам няма да струват повече от 20лв/1бр. и да отида после в някой сервиз да ми ги сложат.