Тръгва без проблем, при желание може и с въртене на гуми (не се кара така, но за пробата...).
Съединителят като цяло винаги отделя доста високо, почти към края (към последните 80% от отпускането на педала).
Тестът с висока предавка и бордюр е успешен - двигателят изгасва.
Проблемът (не става винаги):
Само на по-висока предавка (3+), най-често при току що сменена, току що отпуснат педал на съединителя, но не се натиска вече педала, когато си над 2-3 хиляди об/мин, при рязко подаване на газ, вдига оборотите с още 1000-2000 рязко, все едно е 500 коня, само че без да ускорява

Последните 10+ години никога не е обезвъздушаван съединителя, чудя се дали ако прекарам и там 200-300 мл спирачна течност нещо няма да се промени. Едва ли, но не пречи да опитам, или няма никакъв смисъл?
Не го прави всеки път, но преди не съм срещал подобно поведение.
Случва се еднократно. След като върне оборотите, колкото и да се ускорява/намалява, се държи нормално и не се забелязва повече превъртането.