Страница 1 от 1

Смяна на антифриза на Рав 4

Публикувано на: 30 Окт 2008 08:05
от wretch
Някой може ли да ми каже как да си сменя антифриза на тойотата РАВ 4 и колко литра събира wink.gif

Публикувано на: 31 Окт 2008 18:42
от Svetlix
Дай година и двигател де. Всеки двигател различно побира.

Публикувано на: 31 Окт 2008 20:40
от Uncle Dido
Колега, шест теми да пуснеш, със съответният шрифт - все тая. Антифриза могат да ти го сменят в сервиз или, ако не си с вързани ръце, можеш и сам. Просто отвиваш пробката на радиатора, тя се намира в долната му част, като преди това развиеш капачката. Това при загрят мотор - да е отворен термостата. После сипваш концентрат и доливаш с топла вода. Палиш мотора и след като включи перката, чакаш да спре, изключваш мотора, внимателно отвиваш капачката на радиатора и след около половин час доливаш.

СЕГА ЯСНО ЛИ ТИ СТАНА...КОЛЕГА!?!?!

Публикувано на: 31 Окт 2008 23:48
от b0by
Fido Dido написа:Колега, шест теми да пуснеш, със съответният шрифт - все тая. Антифриза могат да ти го сменят в сервиз или, ако не си с вързани ръце, можеш и сам. Просто отвиваш пробката на радиатора, тя се намира в долната му част, като преди това развиеш капачката. Това при загрят мотор - да е отворен термостата. После сипваш концентрат и доливаш с топла вода. Палиш мотора и след като включи перката, чакаш да спре, изключваш мотора, внимателно отвиваш капачката на радиатора и след около половин час доливаш.

СЕГА ЯСНО ЛИ ТИ СТАНА...КОЛЕГА!?!?!
Дидо , дай му на човека визитката за пред блока! Ще паркираме Рава точно под шахтата! И за 5 минути сме готови! Забрави да му кажеш да си вземе огнеопорните ръкавички biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Публикувано на: 01 Ное 2008 14:14
от wretch
Blagodarya vi na vsichki.Ne sam se sblaskval s takava kola do sega i za tova vi popitah.Kolata e 1999g. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: