Страница 1 от 2

Проблем със съединител

Публикувано на: 23 Юни 2008 15:34
от tntony
:help: На 190 хил. смених отигиналния съединител с DAIKIN и се почнаха проблемите, трудно потеглям ако не загасне колата се тресе , в началото се потегляше само на бензин. Майстора който го слага каза че в началото е така докато улегне - вече минах 10 хил. а проблема става все по трудно да се тръгва, а като вляза в задръстване е ужас . :help: КАЖЕТЕ КАКЪВ СЪЕДИНИТЕЛ ДА СИ СЛОЖА :help:

Публикувано на: 23 Юни 2008 22:36
от agent dust
смени майсторът. няма такива симптоми при слагане на нов съединител, нещо са объркали.

Re: Проблем със съединител

Публикувано на: 24 Юни 2008 08:14
от dap
tntony написа::help: На 190 хил. смених отигиналния съединител с DAIKIN и се почнаха проблемите, трудно потеглям ако не загасне колата се тресе , в началото се потегляше само на бензин. Майстора който го слага каза че в началото е така докато улегне - вече минах 10 хил. а проблема става все по трудно да се тръгва, а като вляза в задръстване е ужас . :help: КАЖЕТЕ КАКЪВ СЪЕДИНИТЕЛ ДА СИ СЛОЖА :help:
и аз съм го имал тоя проблем само че с AP съединител. ти ли си купи съединителя или майстора ти го е купувал. и в двата случая ходи се разправяй , на мен ми го смениха ама не бях минал толлкова много де. успех.

Публикувано на: 24 Юни 2008 09:19
от nissana
Вземи си корейско Валео,ама да е сигурно че е корейско.

Публикувано на: 24 Юни 2008 09:47
от tntony
Майстора го купува и още в началото имаше проблем но само казваше че трябва да улегне и нещо спомена за някакъв маховик. А майстора на 100 % го сменямвзе ми 450 лв. а в ТМ Аuто комплекта идва към 550 лв. Кажете за някой добър майстор да го смени и да го забравя тоя съединител

Публикувано на: 24 Юни 2008 09:53
от diver
Абе тая смяна на съединител я изкарахте сложна кат изстрелване на ракето до Марс. Какво сложно има в отвиването и завиването на 10 болта?! Какво може да обърка? Аре стига глупости. Попаднал е на менте съединител...Вземи си валео както те е посъветвал колегата, ако си от София на Дойран продават минтекс и валео оргинални. Съединителя едва ли е повече от 150лв.

Публикувано на: 24 Юни 2008 10:54
от Uncle Dido
И ако някой майстор пак ти каже, че трябва да улегне... guns.gif

Публикувано на: 24 Юни 2008 11:08
от Slayer
И аз знам, че му трябва малко каране на новия съединител, за да улегне. mellow.gif ?

Публикувано на: 24 Юни 2008 13:22
от diver
Slayer написа:И аз знам, че му трябва малко каране на новия съединител, за да улегне. mellow.gif ?
аха...тва е вуна да улега....

Публикувано на: 24 Юни 2008 13:58
от Uncle Dido
Аха! Дето има едни майстори ВиК, дето ти вика: То тука малко капе, ама ще закисне!!! :wave: :angryfire:

Публикувано на: 24 Юни 2008 14:18
от Troshko
Ебаси ''вече минах 10 хил.'' улягането wacko.gif wacko.gif wacko.gif

при мен ве4е е за смяна ,зна4и карам и изпилвъм съединителите преди да са улегнали laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Публикувано на: 24 Юни 2008 15:26
от Uncle Dido
belchilov написа:Ебаси ''вече минах 10 хил.'' улягането wacko.gif wacko.gif wacko.gif

при мен ве4е е за смяна ,зна4и карам и изпилвъм съединителите преди да са улегнали laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Тц-тц-тц... dry.gif Душманин!! Разбойник!!! tooth.gif punk.gif

Публикувано на: 24 Юни 2008 15:26
от diver
belchilov написа:Ебаси ''вече минах 10 хил.'' улягането wacko.gif wacko.gif wacko.gif

при мен ве4е е за смяна ,зна4и карам и изпилвъм съединителите преди да са улегнали laugh.gif laugh.gif laugh.gif
леле колата ми е на 25000км и леко притриса. Дали е от улягане или е за смяна?!

Публикувано на: 26 Юни 2008 10:11
от tntony
Колеги кажете каква марка да си сложа или по добре да го поръчам от ТМ ауто (600лв) :help:

Публикувано на: 26 Юни 2008 10:21
от diver
tntony написа:Колеги кажете каква марка да си сложа или по добре да го поръчам от ТМ ауто (600лв) :help:
От кучетата ВАЛЕО.