Страница 1 от 1

писта дракон - кои, колко и кога?

Публикувано на: 09 Апр 2008 15:52
от newmiro
пишете моля, кой иска да ходи на писта дракон и кога иска, т.е. на 19ти срещичката или на 3-6май. smile.gif
трябва да знам бройка.

az nqmam problem.

Публикувано на: 09 Апр 2008 16:01
от Georgimitrovich
i na 19 moga da doida na pistata i na 20 moga da doida a moga i dvata dena kokto kajete

Публикувано на: 10 Апр 2008 00:56
от Nedkow
На 19ти пристигане купон, а на 20ти писта :thumbsup:

Публикувано на: 10 Апр 2008 11:37
от Slayer
На 20-ти ако се кара идвам и аз! :thumbsup: :thumbsup:

П.С. Някой говорил ли е с Ицо Стоилов дали е свободна пистата тогава?

Публикувано на: 10 Апр 2008 12:34
от Mandata
къде е тази писта? има ли някаква специализирана апаратура за засичане на време? плаща ли се? къде, кога, колко?
дайте повече информация!

Публикувано на: 10 Апр 2008 14:43
от Ael
Идвам и аз с мойта костенурка само ако е по 100лв на човек ще гледам щото ще ми дойде малко скъпо удоволсвие.Ако искате да видя да зариба още някой с мен да станем повечко ма повечето са с хонди да не стане "боя" laugh.gif

Публикувано на: 10 Апр 2008 17:46
от newmiro
да, говорих с Христо Стоилов. нещата стоят по начинът който обясних в другата тема подробно. пистата може да си я запазим за цял ден за 1000 лв., което включва и възможност за засичане на време. ако се съберем 10 човека това ще е мно яко, ма не ми се дават повече от 100 лв. на човек. иначе ако има някакво друго мероприятие, можело да се включим и ние да врътнем малко. ще се чуем с него към края на седмицата, за да се уговорим. ако се съберем 10 човека ще е яко. хайде всеки който ще идва да пише тук. така ще изчислим колко хора сме и как ще съберем тези 1000лв.

засега сме:

newmiro
Nedkow
Ael

моля желаещите да идват и да дадат по 100лв. да си кажат smile.gif

не разбира се, идеята за 20.04 е да се съберем хора и да отидем на пистата. взимай и пичовете с хондите, така ще ни излезе по-евтино и ще бъде по-забавно :thumbsup: препоръчително е да сме минимум 10 човека, за да не ни дойде много нанагорнище.

Публикувано на: 11 Апр 2008 09:50
от Ael
Човече ,аз ако ще давам 100лв за пистата ,трябва и гумите да си остава на нея за да си заслужава, а не да направя 2-3 кръгчета и да мирясам. Лично на мен ми идва скъпо това удоволствие така че ще пасувам ако не се съберем много хора. Ще видя дали мога да забера още някой с мен да сме повече народ.

Публикувано на: 11 Апр 2008 19:00
от diver
newmiro написа:...моля желаещите да идват и да дадат по 100лв. да си кажат smile.gif
.
За толкоз, ще карам на пистата в Серес дет нема нищо общо с драгон....

Публикувано на: 11 Апр 2008 21:42
от newmiro
значи ще изчакаме да видим, ако има някакво мероприятие, да се включим и ние. и ще питам за половин ден колко струва да се запази, ако има такава възможност. скъпичко си е наистина.

Публикувано на: 11 Апр 2008 22:54
от Nedkow
А какво са 100лв. не се излагайте аз ще дам по не 300лв. за отиване и връщане отделно хотел, хапка и пийка. Това го правим за удоволствие и не бива да се смятаме.
wink.gif
Гумите нали са за свършване, а който иска може да кара не толкова остро :thumbsup:

Публикувано на: 12 Апр 2008 10:35
от newmiro
нека тук, днес и утре, всеки който иска да кара на писта дракон на 20 да се запише.