Новият Кунгфлу вирус.

За хората дет искат да си чешат пръстите на каквато и да е тема
Потребителски аватар
centil
Регистриран: 20 авг 2016 11:13

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от centil » 23 май 2020 10:59

optimo написа:
23 май 2020 10:36
за това са нужни специфични знания в областта.
Кои знания? Тези знания, които казваха - ние нищо не знаем за този вирус.. tooth.gif tooth.gif tooth.gif
След като толкова много си запознат с RKI, то знаеш ли колко пъти си измениха методиката за изчисление на предполагаемите сценарии за развитие на вируса? На базата на тези предположения се вземаха всички решения от RKI и се предоставяха на Меркел. И всеки път когато се виждаше, че RKI не е познала - си променяше методиката на изчисление. И пак не познаваше. На края на министър-председателите на отделните немски провинции, а сигурно и на Меркел, им стана ясно, че "нещо не е така" и от известно време никой не слуша RKI и всяка провинция си прави каквото си иска.
Сигурно това не е било обяснето по телевизора в БГ или pik.bg и няма от къде да го знаете. Само като чух как беше интерпретирано от пожарникаря, мога да предположа какво е разбрано от "специалистите в НОЩ".
Изображение
Yaris 1.5L 1NZ-FXE

Revenger
Регистриран: 27 яну 2020 21:25
Автомобил: Toyota Aygo (in near future)

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от Revenger » 23 май 2020 11:50

До biro

Не само мен... :D
Остави ни без хляб българската мафия, и то най-уродливата й част - "Мултигруп" и "Орион", с безусловната подкрепа и съдействие от българския парламент и българското правителство, които официално разрешиха на мафията да изнесе (при това на безценица) житото от България, както и с мълчаливото съгласие на всички останали държавни институции, вкл. прокуратура, общини, митници и т.н.

tora
Регистриран: 22 яну 2016 11:37

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от tora » 23 май 2020 13:03

А доктор Мангърсон какво мисли за това на снимката, още не съм чул:
Изображение

Или за ТОВА...

Потребителски аватар
centil

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от centil » 23 май 2020 13:47

А някой ще направи ли сравнение с тези
2017.png
2017.png (21.58 KБ) Видяна 194 пъти
2018.png
2018.png (20.95 KБ) Видяна 194 пъти
corona.png
corona.png (10.57 KБ) Видяна 194 пъти
Нито едно починало дете от корона!

П.П.: Знаете ли, че болницата в Силистра е купила над 200 чувала за трупове? Само една болница.. Защо тези факти никой не иска да ги коментира? Аааа, ясно - по-лесно е да се всява паника със снимки от Италия и Бразилия.
Изображение
Yaris 1.5L 1NZ-FXE

optimo
Регистриран: 12 ное 2019 22:10
Автомобил: Rav4

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от optimo » 23 май 2020 17:27

centil написа:
23 май 2020 13:47
Нито едно починало дете от корона!
За тази статистика , лично аз с най-големи благодарности към лекарите и сестрите който живяха буквално месец в болницата, както и ранните мерки. Учениците ги писнаха в грипна ваканция още на 6 Март.

Да ти обърна внимание, края на Март в Италия имаха по 1000 починали дневно

Hursa
Регистриран: 10 окт 2011 21:22

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от Hursa » 23 май 2020 18:00

optimo написа:
23 май 2020 08:42
И тук така Хурса слуша центи за корона вируса
Всъщност слуша - ръководителя на Националния оперативен щаб smile.gif
tora написа:
23 май 2020 13:03
А доктор Мангърсон какво мисли за това на снимката

Доктора не знам какво мисли, но можете да видите подобна снимка (ако има кой да я направи) от гробищата на всеки голям град, дори без никаква "пандемия". Т. е. - техния вариант за всяване на паника, подобно на това с "чувалите за трупове".
tora написа:
23 май 2020 13:03
Или за ТОВА...
Колкото до това - от същия източник: "... което е нищо в сравнение с разпространението на грип в световен мащаб."
optimo написа:
23 май 2020 10:36
сигурно ще те изненадам, не става само с четене необходимо е разбиране, а за това са нужни специфични знания в областта.
Не разбирам: така ли трябва да позират за снимка лекари по време на криза?
Какво ще слуша с тези слушалки на врата, като се е маскирал така? Така ли се носи подобен предпазен костюм - с летни обувки (с връзки) - обути на "боси крака"?
Auris Е15 Hybrid

Потребителски аватар
centil

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от centil » 23 май 2020 19:03

optimo написа:
23 май 2020 17:27
Учениците ги писнаха в грипна ваканция още на 6 Март.
Грипни ваканции имаше и 2017, и 2018. Резултатите обаче не ги коментираш. Защо 2017 и 2018 нямаше извънредно положение?
Защо и в страни, които не са взели "ранните мерки" също няма починали деца?
Твърденията ти са все по-безпочвени. А аргументите - никакви.

П.П.1: Ник-а ми е centil, а не "центи".
Изображение
Yaris 1.5L 1NZ-FXE

Потребителски аватар
biro
Регистриран: 31 мар 2013 11:21

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от biro » 23 май 2020 21:20

Revenger написа:
23 май 2020 11:50
Не само мен...
Остави ни без хляб българската мафия, и то най-уродливата й част - "Мултигруп" и "Орион", с безусловната подкрепа и съдействие от българския парламент и българското правителство, които официално разрешиха на мафията да изнесе (при това на безценица) житото от България, както и с мълчаливото съгласие на всички останали държавни институции, вкл. прокуратура, общини, митници и т.н.
Всеки може да си купи/произведе жито и да го прави каквото намери за добре. Ти да беше произвел нямаше начин да ти го взрмат и изнесат против волята ти. На мен лично никой не ми взе хляба 96-97. Просто нулите станаха повече, но който не се страхува от работа не се притесняваше тогава.
C-HR 1.8 Hybrid 122к.с. 2ZR-FXE 2017 Classy LED

Потребителски аватар
WoLF
Регистриран: 05 май 2016 09:21

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от WoLF » 24 май 2020 01:04

Пак да кажа - изолация на рисковата група със съответната организация за обгрижването им и да нормализираме всичко вече, моля :thumbsup:
ИзображениеИзображение

nowyaris
Регистриран: 11 фев 2009 16:17

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от nowyaris » 24 май 2020 07:56

WoLF написа:
24 май 2020 01:04
Пак да кажа - изолация на рисковата група със съответната организация за обгрижването им и да нормализираме всичко вече, моля
И как да го нормализираме това "всичко" Колега ? След като мен - здрав,прав,як пролетарий ,част от австрийската работническа класа някакви
властимащи български педали са ме поставили в "рискова" група заедно с мангалите от Пловдивска и Софийска област и не ми разрешават вече 3 месеца
да си се прибера у дома за да си видя къщата и жената.При положение че австрийската здравна система твърди че съм здрав като кафърски бивол .
Но българското РЗИ под натиска на българския НОЩ /ебем ти новите съкращения/ твърди че съм рисков и трябва да търкам килима в кухнята у дома
14 дена . И кой в Австрия ще ми признае тези 14 дена българска карантина като отпуска или болничен ? Пълна простотия - съгласен съм че МОЖЕ БИ е
имало нужда от подобни мерки до средата на май , но вече е прекалено.Навсякъде в нормална Европа вече са отменени.Само нашите въшльовци
ги удължават.
Сега двама - трима ще почнат да ми обясняват как щом съм се махнал от Родината не е нужно да се връщам и как на тях никой никога не им е вземал
хляба и нулите не са ги бъркали , но има и други българи , дето им го взеха и нулите много ги сбъркаха - трябваше да си търсим хляба другаде .
И то в огромната си част все бяхме хора дето бачкането никога не ни е тежало. Никога не забравяйте че този Форум е създаден и платен точно от такива
хора и е много възможно на тях да не им е много приятно да четат писанията на някои новопоявили се Колеги тук. Има си Фейсбук,Батко си има страничка
и съвсем спокойно може там да бъде боготворен и поздравяван за всичко което той и калинките натвориха през последните 3 месеца.
Живота е като Чевермето - колкото повече те върти,толкова по-пекан ставаш....

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от slowtraveler » 24 май 2020 08:37

Тъкмо днес обяснявах на жената какво е статистика... Накратко - според статистиката, може да се тълкува, че с премахването на мерките, заболелите и починалите в България рязко са намалели...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Потребителски аватар
Kiki
Регистриран: 05 фев 2008 21:24
Автомобил: РАВ 4

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от Kiki » 24 май 2020 08:48

Тончо Токмакчиев:

"Сега много хора се оплакват от извънредното положение. Сякаш не помнят, че ние живеехме 45 години “с коронавирус” - границата затворена, никой не ти дава да мислиш по въпроса къде ще отидеш. На 15 км от границата спираш, имаше постове с войници с автомати и те връщаха. Не можеш да се местиш от един град в друг да живееш. Това хората забравиха. Родил си се в Айтос, умираш в Айтос, край. Ама аз искам да живея в София. Искаш, ама няма. Така че да не връщаме тези времена. Не искам. Навремето отиваш в магазина, купуваш си панталон. Ама аз искам син. Няма син, има кафяв. Взимай, докато има, и чао, щото утре няма да има и кафяв. Няма да забравя, навремето, преди началото на учебната година всички заприличвахме като в китайски филм - с еднакви канадки, панталони и обувки, защото това пускаха в Дома на облеклото в Бургас. Ние ученици, нашите родители, какво да правят хората, отиват и купуват там една канадка, един чифт обувки и панталони, толкоз. Имахме и едни униформи, доста грозни. Това беше. Били сме еди-колко си милиона и селата били населени. Населени бяха, защото отиваш там и край. После взехме хората и зорлем ги изкарахме от селата и ги натикахме да живеят по панелките като експериментални животни. Пък сега селата били празни, защо стана това? Тези процеси не стават за 5 дни, вървят от 70-те години на миналия век.

Revenger
Регистриран: 27 яну 2020 21:25
Автомобил: Toyota Aygo (in near future)

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от Revenger » 24 май 2020 09:10

Kiki написа:
24 май 2020 08:48
Пък сега селата били празни, защо стана това? Тези процеси не стават за 5 дни, вървят от 70-те години на миналия век.
Селата сега са празни, защото "демократичните" ликвидационни съвети действително ЛИКВИДИРАХА селското стопанство в България, а то бе основният поминък на тези хора.
И този процес не върви от 70-те години на миналия век, а наистина стана за 5 дни, може би и за по-малко.

Потребителски аватар
centil

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от centil » 24 май 2020 09:18

Българска работа …
това е работа необмислена или недомислена, зле започната, без ръководство или нескопосано ръководена, коятo сякаш по задължение свършва със скандал, за да послужи само за позорна регистрация на печалните си герои.
Оптимистична теория за нашия народ.
Иван Хаджийски
Изображение
Yaris 1.5L 1NZ-FXE

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD

Новият Кунгфлу вирус.

Мнение от slowtraveler » 24 май 2020 09:23

► Виж съдържание
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Отговори