Страница 1 от 1
задна броня рав4
Публикувано на: 12 Авг 2013 18:15
от pl10
Здравеите колеги, опитах се да сваля задната броня на равчето ми (модел 2002 година), тази част където е номера, но нещо не ми се получава. Искам да си сложа камера за задно виждане, която се монтира на мястото на едната светлина на номера, а тази лампа на номера се вади надолу и той пречи, затова се опитвам да сваля цялата броня, но ме е страх да не я счупя. Ако има някой, който е правил това упражнение да сподели как става!!!!
Re: задна броня рав4
Публикувано на: 12 Авг 2013 20:44
от ekon1
Братле,аз си сложих ,но моята я лепнах до светлината на рег.номер.Такава ми бе камерата.Ед. съвет сложи я на мястото което е по-далече от резервната гума.Камерите са широкоъгълни и ще влиза образ от гумата или нейна сянка.Поздрави.
Re: задна броня рав4
Публикувано на: 12 Авг 2013 21:15
от pl10
Проблема при мен е, че имам теглич. Иначе мислех да е точно под резервната гума, ама теглича пречи. Затова май варианта ми е само този на светлината на номера. Но пък сега номера пречи да я сложа. Ужас. Някой ако има идея ще съм много благодарен!!!
Re: задна броня рав4
Публикувано на: 12 Авг 2013 21:18
от pl10
А твоята как така е до светлината, тя от тези дето по форма са като парктроник ли е?
Re: задна броня рав4
Публикувано на: 14 Авг 2013 16:41
от ekon1
Моята не е тип"шпионка".Нищо не съм дупчил,закрепена е с двойна лепенка.кабелите минават през светлината за рег.номер.