Нов член с въпрос

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 07 Дек 2006 02:13

LEXUS написа:...
Лексусе, аре моля ти се, тука всички сме фенове на Тойота, но нека да сме обективни...в случая угабуга е напълно прав...тойотите не са капризни и квото и да им налееш ще го харесат. Не използват консумативи със много тясна спецификация.

И са имали една кола - GT 2000 която е била малко по екзотична, но по скоро откъм дизайн, отколкото откъм пауър. Първите тойоти които са били големи боклуци и са били направени от рециклиран метал и са изгнивали тотално за 5-6 години...били са малки, нерентабилни, без екстри и немощни на фона на всички американски коли по това време. Тойота са извървяли дълъг път от тогава - Да, ама не са се родили научени...

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 07 Дек 2006 03:30

LEXUS написа:
ugabuga написа:
Tva e toyota, kuche marka, ne Bugatti Veyron. Dori i da nalivash kvoto maslo ima, stiga da smeniash redovno, ne viarvam da ima problemi :)
Аз предлагам да си мериш приказките по отношение на това кое е куче марка и кое е котешки модел да не се изразяваш толкова "компетентно".Когато се запознаеш какви коли е правила "куче-марката" Тойота през 70-те и 80-те години/визирам специфичен модел/ и какви е правил тогава Бугати,тогава се опитвай да се правиш на философ. dry.gif
az ne sam zapoznat kvi koli sa pravili toyota tai che ako mi pokajesh shte sam blagodaren. GT2000-ta naistina e bila mnogo napred za vremeto si vav vsichki otnoshenia, no kato cialo toyota ne sa kaprizni koli a prez povecheto vreme sa bili econoboxes koito zaradi dobria si dizain ne se chupiat kolkoto drugite koli.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта