Воден проблем при АЕ86 - вода в купето!

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Воден проблем при АЕ86 - вода в купето!

Мнение от Drifter » 18 Авг 2006 20:49

Колеги днес королата ми загря,помислих си,че е от водната помпа но се оказа че в радиатора няма и капчица охладителна течност.По радиатора и водните съединения няма течове.После забелязах че мокета под стелката на патника до шофьора е мокър.Не съм го забелязал на време защото стелката ми пречи.Предполагам че проблема с водата ми идва някаде от трабите за парното в купето.Ако някой е по-наясно с повредата или за съвет - моля! :help:

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 18 Авг 2006 21:15

mi razhvurliash kupeto i smeniash radiatora zad tabloto. ili vremenno/po lesno reshenie - izkarvash markucha koito otiva kam kabinata, mahash drugia markuch nacialo i vurzvash drugia obratno kam bloka, demek eliminirash radiatora i si gotov :) samo deto zimuska shte ima gurch, no dokato namerish chasti ivreme da ia opravish taka shte stane nai lesno i burzo.
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

El Camino

Мнение от El Camino » 18 Авг 2006 21:41

На моята още не съм открил от къде тече, за тва ша сменявам сичко:).
А за радиатора - тва е пътя, както Угабугов казва. Две коркови тапи или батерии със изолирбанд в маркучите и караш докат не намериш заместител.
Бтв. във аеу форума по едно време се бяха запалили да търсят по леки алтернативи на оригиналното парно и май некви от ФВ ставаха.

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Re: Воден проблем при АЕ86 - вода в купето!

Мнение от V35GTR » 30 Авг 2006 16:08

Drifter написа:Колеги днес королата ми загря,помислих си,че е от водната помпа но се оказа че в радиатора няма и капчица охладителна течност.По радиатора и водните съединения няма течове.После забелязах че мокета под стелката на патника до шофьора е мокър.Не съм го забелязал на време защото стелката ми пречи.Предполагам че проблема с водата ми идва някаде от трабите за парното в купето.Ако някой е по-наясно с повредата или за съвет - моля! :help:
Kupi si dtuga bangia (electorKAR)! :whistle:
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Воден проблем при АЕ86 - вода в купето!

Мнение от Drifter » 30 Авг 2006 16:19

V35GTR написа:
Drifter написа:Колеги днес королата ми загря,помислих си,че е от водната помпа но се оказа че в радиатора няма и капчица охладителна течност.По радиатора и водните съединения няма течове.После забелязах че мокета под стелката на патника до шофьора е мокър.Не съм го забелязал на време защото стелката ми пречи.Предполагам че проблема с водата ми идва някаде от трабите за парното в купето.Ако някой е по-наясно с повредата или за съвет - моля! :help:
Kupi si dtuga bangia (electorKAR)! :whistle:
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Аватар
V35GTR
Мнения: 2943
Регистриран на: 09 Мар 2005 00:43
Местоположение: Chicago
Обратна връзка:

Re: Воден проблем при АЕ86 - вода в купето!

Мнение от V35GTR » 30 Авг 2006 16:39

Drifter написа:
V35GTR написа:
Drifter написа:Колеги днес королата ми загря,помислих си,че е от водната помпа но се оказа че в радиатора няма и капчица охладителна течност.По радиатора и водните съединения няма течове.После забелязах че мокета под стелката на патника до шофьора е мокър.Не съм го забелязал на време защото стелката ми пречи.Предполагам че проблема с водата ми идва някаде от трабите за парното в купето.Ако някой е по-наясно с повредата или за съвет - моля! :help:
Kupi si dtuga bangia (electorKAR)! :whistle:
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ili...use this:
Изображение
Shift_Изображение
Supra vs Skyline
Japanese_fever написа: Обещавам да не се отклонявам от темата и да...

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от Drifter » 30 Авг 2006 17:20

Mерси за съвета,но проблемът вече е решен. tongue.gif

Аватар
Drifter
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Дек 2005 00:10
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Мнение от Drifter » 02 Окт 2006 17:46

Ха сега де,не мога да си извадя радиатора за парното от купето.Свалих жапката,централната конзола,една голяма черна тръба на парното и той лъсна пред мен,ноо не излиза.Съвет?

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] и 58 госта