Страница 1 от 1

климатика работи слабо - ТЛК 120

Публикувано на: 14 Май 2010 23:29
от c
колата е ландкрузер 2003г., всичко изгежда наред с климатика - френа е източван и поставен отново с точното количество (уж) обаче климатика работи слабо. т.е. не може да охлади бързо, представям си как ще е в жегите.:help:
Чудя се дали може да има някакъв скрит проблем или при всички ТЛК120 е така? Или пък моят е оборудван с някаква модификация на климатроник, която е твърде слаба за това купе?
Какво още би било да се провери/смени?

Публикувано на: 15 Май 2010 18:39
от TATI
Фреона хубаво, ама филтър сменял ли си? Ако духа слабо, най-вероятно филтъра ти е станал на да не казвам на какво. Ако не си го сменял, внимавай като го извадиш, че ще ти се уплаши окото като видиш на какво е заприличал.

Публикувано на: 15 Май 2010 18:44
от Uncle Dido
TATI написа:внимавай като го извадиш, че ще ти се уплаши окото като видиш на какво е заприличал.
Извинявайте за Офф-а, но не мога да се стърпя - мухахахахахахаха!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Публикувано на: 15 Май 2010 20:48
от diver
Fido Dido написа:
TATI написа:внимавай като го извадиш, че ще ти се уплаши окото като видиш на какво е заприличал.
Извинявайте за Офф-а, но не мога да се стърпя - мухахахахахахаха!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ся да очакваме вкключване и от некоя недоебана лелка...

Публикувано на: 15 Май 2010 21:52
от miLen4o
Аз имах такива неволи с първата Карина.Ако не е от фреона ,ще е от филтъра ,а ако не е и от него........правиш като мене,разглабяш цялото табло и вадиш от там 3-4 кила изсъхнали листа ииии.............евала работи перфектно

Публикувано на: 16 Май 2010 07:53
от c
кой филтър имате предвид? ако е този за купето - сменям го през 2-3 месеца. Иначе стъклата се изпотяват по-лесно
Има ли друг филтър който трябва да сменя?