Страница 1 от 1

Авензис 2.0 D4D 2008 - стана много муден

Публикувано на: 14 Юли 2009 22:09
от Proff
Колата от една седмица стана много мудна... все едно е без турбина!
Мислех, че е от нафтата, но не... карах до резерва и заредих от друга бензиностанция и пак така! Кофти, май ще ходи на сервиз а е едва на 25к км.

Ако някой е имал подобен проблем, да сподели!

Публикувано на: 14 Юли 2009 22:15
от TATI
Горивен, въздушен филтър сменяни ли са? При мен въздушния повече от 10к км не може да изкара, а горивния 15к макс. Ако пък си случил на кофти нафта и се е задръстил, каквато и нафта после да сипеш е все тая.

Публикувано на: 14 Юли 2009 22:21
от jim_beam
да не се е извадил маркуча на турбото при интеркоолера?

Публикувано на: 14 Юли 2009 23:35
от polsun
Най-често е едно вакумно маркуче като отвориш капака на двигателя като погледнеш кората на мотора точно зад нея пада се някаде в центъра ще го видиш. На 100000% съм сигорен че е от него. Извадило се е просто трябва да го пъхнеш, не си първия който се оплаква, ако не се лъжа даже май има кампания за подмяна на това маркуче заради честият проблем с изваждането му.
Изображение

Публикувано на: 15 Юли 2009 07:46
от Proff
Ама и аз съм един... не бях отварял капака! От този вакум се оказа!

Благодаря Ви! :thumbsup:

Публикувано на: 15 Юли 2009 07:56
от polsun
Най-добре върви в някой представител на Тойота за да ти го сменят, понеже и за в бъдеще ще имаш такива проблеми ако не го направиш

Публикувано на: 15 Юли 2009 15:38
от misho09
Не подменят маркуча на вакума, просто подвиват самата ламарина точно зад вакума и нещата се оправят.Вади се заради вибрациите и ламарината отзад трябва да се подвие, тъй че иди в TOYOTA да ти го оправят. :thumbsup: