Дразнещ проблем - МРАЗЯ ГОООООО!!!!!

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 08 Ное 2005 20:36

bad_dog написа: Не се занимавай с тоя 5М. Егати умрелия кон е тоя двигател.
ohmy.gif Надявам се това изказване да е само за да убедиш Пънки да не го слага на Старлет-а, а да го запази за резервен за мен! :whistle: Абе, както и да го смятам все един 5М-GE е ще остане безработен, което много ме радва! wink.gif rolleyes.gif

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 08 Ное 2005 20:39

Xeku написа:
bad_dog написа: Не се занимавай с тоя 5М. Егати умрелия кон е тоя двигател.
ohmy.gif Надявам се това изказване да е само за да убедиш Пънки да не го слага на Старлет-а, а да го запази за резервен за мен! :whistle: Абе, както и да го смятам все един 5М-GE е ще остане безработен, което много ме радва! wink.gif rolleyes.gif
tochno taka, edin 5M-GE shte ima i za rezerva! happy.gif

b_d

Мнение от b_d » 09 Ное 2005 10:06

punkara написа:
Xeku написа:
bad_dog написа: Не се занимавай с тоя 5М. Егати умрелия кон е тоя двигател.
ohmy.gif Надявам се това изказване да е само за да убедиш Пънки да не го слага на Старлет-а, а да го запази за резервен за мен! :whistle: Абе, както и да го смятам все един 5М-GE е ще остане безработен, което много ме радва! wink.gif rolleyes.gif
tochno taka, edin 5M-GE shte ima i za rezerva! happy.gif
Според мен колите имат дух. И пак според мен този двигател противоречи на духа на старлета :)).
Трябва да е лек и пъргав.
Няма нужда да се бърза освен това

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 09 Ное 2005 21:43

bad_dog написа:
punkara написа:
Xeku написа: ohmy.gif Надявам се това изказване да е само за да убедиш Пънки да не го слага на Старлет-а, а да го запази за резервен за мен! :whistle: Абе, както и да го смятам все един 5М-GE е ще остане безработен, което много ме радва! wink.gif rolleyes.gif
tochno taka, edin 5M-GE shte ima i za rezerva! happy.gif
Според мен колите имат дух. И пак според мен този двигател противоречи на духа на старлета :)).
Трябва да е лек и пъргав.
Няма нужда да се бърза освен това
ubedil sum se v edno: modifikacii po kolata s cel da se slozi edin dvigatel sa lesni i burzi, kogato obache tryabva sa modificira samiyat dvigatel, se zapochvat trudnostite i mnogoto zagubeno vreme!
razbiram ti misulta za duha, no 5M-GE-to ne e izobshto tromav! neznam zashto si ostanal s takiva ubezdeniya, prosto e 6 cilindura a ne 4!
a i sega ot proekta sus suprata imam polu-gotovi chasti za slaganeto na toya dvigatel v druga kola! vkliuchitelno i vunshen flanec za kambanata za skorostnata kutiya... wink.gif
to shte se vidi de, edno po edno. znam samo che ako shte slagam 4 cilindrov dvigatel, to tova shte bude 18R-G, ne 4AG.
4ag go imam v dve raznovidnosti, iskam da se kefya i na drugi dvigateli na toyota, ponimaesh? wink.gif happy.gif

b_d

Мнение от b_d » 10 Ное 2005 09:37

18RG определено е интересен двигател и също като 4аге е много по-подходящ за тази кола от 5м. Ще става за ДРАГ.

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 10 Ное 2005 21:18

bad_dog написа:18RG определено е интересен двигател и също като 4аге е много по-подходящ за тази кола от 5м. Ще става за ДРАГ.
sedo veche nad 5 godini v edin garaz, i ne mi se iska da go probvam, shtot shte se nalozi da se smenyat edin kup neshta, obiknovenno trugvat semeringi, garnitura na glavata i pr.
inache go ima kato opciya! unsure.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Ное 2005 00:10

bad_dog написа:18RG определено е интересен двигател и също като 4аге е много по-подходящ за тази кола от 5м. Ще става за ДРАГ.
Abe za6to ne ostavite doktora da si pravi kakvoto toj znae?!? mad.gif
Toj si e naumil 5M-GE, vie-ne!?!
Za men puk tova 6te e mnogo interesno. Tozi 5M 6te go nosi starleta kato svinq blajen vestnik, he-he laugh.gif
+ tova ne 4uhte li, 4e horata slagat V8 :whistle: , a vie ne mu davate edin I6 da probva. Vse edno s 5M nqma da e za drag, a?

A sega se setih kak e po-uda4no da nari4ame Punkara:
1. Doktora, za6toto lekuva vsqkakvi bolesti po Toyotite i im pravi vskqkvi intervencii i v serviza, i na ulicata m/u 2 kafeta?!? biggrin.gif
2. Profesora, za6toto s tolkova mnogo proekti i na4etenost otnosno Toyota si e istinski profesor?!?
Ili Sveteca? Tova nqmam kak da go obqsnq, za6toto obhva6ta gornite 2-a profila, a su6to taka nqma dumi kak da se obqsni, no za smetka na tova ima dela, koito go dokazvat! :thumbsup:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 11 Ное 2005 04:06

Japanese_fever написа:
bad_dog написа:18RG определено е интересен двигател и също като 4аге е много по-подходящ за тази кола от 5м. Ще става за ДРАГ.
Abe za6to ne ostavite doktora da si pravi kakvoto toj znae?!? mad.gif
Toj si e naumil 5M-GE, vie-ne!?!
Za men puk tova 6te e mnogo interesno. Tozi 5M 6te go nosi starleta kato svinq blajen vestnik, he-he laugh.gif
+ tova ne 4uhte li, 4e horata slagat V8 :whistle: , a vie ne mu davate edin I6 da probva. Vse edno s 5M nqma da e za drag, a?

A sega se setih kak e po-uda4no da nari4ame Punkara:
1. Doktora, za6toto lekuva vsqkakvi bolesti po Toyotite i im pravi vskqkvi intervencii i v serviza, i na ulicata m/u 2 kafeta?!? biggrin.gif
2. Profesora, za6toto s tolkova mnogo proekti i na4etenost otnosno Toyota si e istinski profesor?!?
Ili Sveteca? Tova nqmam kak da go obqsnq, za6toto obhva6ta gornite 2-a profila, a su6to taka nqma dumi kak da se obqsni, no za smetka na tova ima dela, koito go dokazvat! :thumbsup:
ako moga da dobavya: prosto mi vikaite: "punkara" happy.gif

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Ное 2005 06:13

punkara написа: ako moga da dobavya: prosto mi vikaite: "punkara" happy.gif
Skromnostta - krasi 4oveka! tongue.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

b_d

Мнение от b_d » 11 Ное 2005 11:24

Japanese_fever написа:
bad_dog написа:18RG определено е интересен двигател и също като 4аге е много по-подходящ за тази кола от 5м. Ще става за ДРАГ.
Abe za6to ne ostavite doktora da si pravi kakvoto toj znae?!? mad.gif
Toj si e naumil 5M-GE, vie-ne!?!
Za men puk tova 6te e mnogo interesno. Tozi 5M 6te go nosi starleta kato svinq blajen vestnik, he-he laugh.gif
+ tova ne 4uhte li, 4e horata slagat V8 :whistle: , a vie ne mu davate edin I6 da probva. Vse edno s 5M nqma da e za drag, a?
Човек като те слуша ще си рече, че най-добре двигател от КАМАЗ да сложи. Или по-добре трактор БЕЛАРУС, щото е по-големо. А щом е по-големо е по-убаво. Нема начин да е друго, нали?
Сега ще ти кажа една тайна:
http://www.caterham.co.uk/ - погледни този сайт, защото дава идея за това, което искам да кажа. Погледни и двигателите, погледни колко са големи, погледни и данните на колите. Този старлет е близък като идея с тези коли, ако се барне - супер лек, динамичен и забавен. Сега разбра ли защо не му требе И6, еле пък В8?

Колкото до ДРАГ колите, АКО ТЕ ВЛЕЧЕ ТАЗИ ДИСЦИПЛИНА. Най-яките стреет старлети, които съм гледал са били с 3СГТЕ и времена в 9-те секунди(http://www.arubadrag.com/). Защо ли не са били с 5М, а?

Естествено това не е моя кола и само споделям мнение, защото бъдещия собственик ми е приятел и искам да направи нещо, което ще го кефи максимално. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Иначе "доктора" е добър прякор, ама той си е "пънкара" и няма как да е иначе biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Последно промяна от b_d на 11 Ное 2005 11:53, променено общо 1 път.

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 11 Ное 2005 11:27

rotary-starlet in. the world, “La Atrevida”. with 7.68 et @ 172mph.
then “La Baby Turbo”. with7.85et,“JaimyLee”. with 7.92 et....
http://www.rxtuner.com/farticles/PanAme ... ls2005.pdf

http://www.cardomain.com/ride/804092

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Ное 2005 18:14

Abe Bad_Dog, da ti kaja 4estno i na men mi se stori malko stranno da se slaga 5M-GE ot Supra v kupe po-malko ot Corolla, no vikam toj punkara znae kakvo pravi. NE e da kaje6 nqkoj pi6man majstor me4tatel! A puk i 4erpi mnogo info ot internet, koeto spored men malko majstori v BG pravqt prosto za6toto ne sa na ti s anglijskiq.
Ina4e az NE sum po4itatel na DRAG izpulneniqta! Mnogo pove4e me vle4e mastorskoto karane na poligon ili planinski put. Kakto i 6ampionatitte na pista. cool.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

b_d

Мнение от b_d » 11 Ное 2005 18:31

Той Пънкара, че знае какво прави никой не спори biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Това си се подразбира

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта