Бъркаш съединението. По бабешки казано (не е особено точно) лимонената киселина е от сока на лимона, а лимонена е от кората му. Това което написах е друго:
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9B% ... 0%B5%D0%BD
Бъркаш съединението. По бабешки казано (не е особено точно) лимонената киселина е от сока на лимона, а лимонена е от кората му. Това което написах е друго:
И за тази по сервизно ръководство се събаря всичко отпред. Включително рамата на таблото. Всъщност затова май стана за толкова време - не обичам да вадя волан и еърбег в краката нашофьора, както и долна част на таблото изцяло. После е много мъка с датчика за положението на волана, еърбега е неприятен за демонтаж, долната част е приключение да се намести без да скърца нищо и да си легнат фугите както са били. Отделно и кабелния сноп се размества и е трудно да се върне обратно където и както е бил.Ивайло Димов написа: ↑08 Ное 2024 21:52 Там буквално излиза цялото табло и остава само кормилната колона и окабеляването
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта