Изгърмяло интеграционно реле на Avensis T25

Заключено
color
Мнения: 97
Регистриран на: 03 Май 2017 20:24
Местоположение: София
Благодарил/а: 1 път

Изгърмяло интеграционно реле на Avensis T25

Мнение от color » 13 Апр 2024 21:53

Да се похваля с "гордост", че престъпвайки всички предпазни мерки и с глупавата идея да си направя селски тунинг с LED крушки в плафоните, изглежда си изгорих въпросния модул. Крушките са Osram, и след като за проба сложих първата, се заех да монтирам тези отзад. Само че вероятно напъвайки да вкарам крушката, при включен модул и отворена врата окъсих и в резултат сега светлини от плафоните няма. Фарове и индикация за отворена врата работят нормално, чистачки също. Търся човек, който би се наел да извърши ремонта, в София. Нямам резервен модул, ако не може да се ремонтира този, ще търся работещ втора ръка. Страшно ме е яд, защото направих всичко както не трябва, но свършен факт.
Toyota Avensis D4D 2.0 126hp
Nissan Primera P10 1.6i 102hp

Аватар
mapamop
Мнения: 4090
Регистриран на: 28 Юли 2019 12:49
Местоположение: Русе
Автомобил: Avensis Wagon T25,1ZZFE,2005
Благодарил/а: 92 пъти
Получена  благодарност: 295 пъти

Изгърмяло интеграционно реле на Avensis T25

Мнение от mapamop » 13 Апр 2024 22:07

color написа: 13 Апр 2024 21:53 Нямам резервен модул, ако не може да се ремонтира този, ще търся работещ втора ръка. Страшно ме е яд, защото направих всичко както не трябва, но свършен факт.
Търси си подходящ по тия номер от темата, защото каталожния го няма написан на релето:
https://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=35700
color написа: 13 Апр 2024 21:53 Търся човек, който би се наел да извърши ремонта, в София
Според зависи какво ще излезе по номер на рама, може и да ти намеря модул в кашона на моя човек. Смяната не е ракетна технология, но е мъчителна ако искаш на всяка цена да не вадиш горната част на таблото - писал съм как става.
Не знам дали темата ти не е за ключ, защото на практика е изчерпана. Ако ти се идва до Русе, може и аз да ти го сменя.
Opel Astra F Estate (1993) -> Toyota Avensis T25 (2005), E: 1ZZFE, F: ZZT251

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост