Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Публикувай отговор
darknass13
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Окт 2017 22:17
Местоположение: София

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от darknass13 » 05 Май 2018 08:07

Svetlio написа: 05 Май 2018 07:20 Съфорумци, модератори, 12 страници пълни с въпроси "Може ли контакт с механика" и следва отговор "Пиши му на лично"... след което следва уточнение за броя на мненията необходими за да получиш достъп до лични съобщения. Тези форуми не се ли правят за вид взаимопомощ или тук е чистилището преди Рая и трябва първо да си изкупиш греховете за да стигнеш най- накрая до прословутия "механик". Та аз да питам най- накрая тук: Някой виждал ли го е и добре ли си върши работата или не му остава време за работа от отговори на ЛС? И къде се намира сервиза му? И защо се пази в такава анонимност телефона му а не се публикува тук и да се свърши с тези едни и същи въпроси, както се дават линкове и контакти с другите сервизи, от които съфорумци са останали доволни?
Поздрави! wink.gif
Аз съм го виждал и си върши работата повече от добре. На мен лично ми отговори доста бързо на съобщението. За другото не знам ... защо просто не му пишеш, отдавна имаш необходимия брой мнения?

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от slowtraveler » 05 Май 2018 08:37

Уважаеми съфорумец Svetlio,
от мнението Ви виждам, че сте поредния писател, който не чете, но иска всичко да му е поднесено на тепсия :)
Прочетохте ли ТУК (с червено) за причината за изискването да имаш на поне (само) ДВЕ одобрени мнения за да получиш пълен достъп до форумните средства (дали пък за някои е трудно да напишат две смислени мнения по дадена тема, за да преминат теста на Тюринг?!! :) ). Или предпочитате да бъдете заливани със СПАМ както бе във форума преди няколко години?
А ТУК относно начина на връзка с мехаННика? :whistle: Нямам познат свестен техник, който да МОЖЕ да отговаря на телефон в работно време (докато се е наврял в някой двигател). И такъв, който да ИСКА да говори по телефона служебно в извънработно време.

Прочетохте ли и ТУК за взаимопомощта и личното участие на Сашо - мехаННика в дадената акция?
Който има желание - го намира успешно... На който му е трудно да изпълни тези прости условия - винаги има алтернативи. Не виждам защо някой трябва да налага на Сашо по какъв начин би искал да се свързват с него - видно е, че има предостатъчно работа и недостатъчно свободно време...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

мехаННика
Мнения: 1688
Регистриран на: 28 Юли 2008 11:17
Местоположение: София
Получена  благодарност: 17 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от мехаННика » 05 Май 2018 19:10

Опа, някой май иска да ми става сайбия.. Светльо, може ли дефиниция какво според теб е взаимопомощ? Цитираш ми ника грешно и в кавички, събота е, но сякаш някой с нещо ти е длъжен. Пресен случай от понеделник, Македония, на пет метра над земята, звъни телефона и затварям. Имам работа и не ми се говори на 7лв/Мин. Втория път отговарям, явно някой ражда. Следва въпрос какво масло ми каза да си налея в мотора когато говорихме преди примерно месец? Взаимопомощ казваш..

Аватар
Svetlio
Мнения: 36
Регистриран на: 16 Яну 2018 17:30
Местоположение: Sofia

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от Svetlio » 07 Май 2018 07:16

МехаННика, час за оглед преди закупуване също ли се записва на Л.С.? И какво е това сайбия? Според мен взаимопомощ е когато някой иска да те намери да знае къде, телефон, линк на сервиз, адрес и т.н. Коментара ми беше в посока на това, че не е толкова трудно поне един адрес да има тук, но Вие си знаете...
Уважаеми съфорумец slowtraveler, Вие видяхте ли, че нямам проблем с броя мнения за да пиша на МехаННика? Чета тук 12 страници все смислени въпроси и никъв спам... но то сигурно е от нуждата да имаш две мнения за да не оспамиш нечия поща :) :) :)

Нищо лично, поздрави! wink.gif

мехаННика
Мнения: 1688
Регистриран на: 28 Юли 2008 11:17
Местоположение: София
Получена  благодарност: 17 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от мехаННика » 07 Май 2018 08:26

Ако имаш някакъв проблем и смяташ че мога да ти помогна, пиши какъв е на лични. Отговарял съм на всеки досега, хора от цялата страна и такива които са извън България. Ако стана някога форумен омбудсман ще дам даже и домашен адрес и график за нощна смяна.

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от slowtraveler » 07 Май 2018 11:03

► Виж съдържание
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
Grifin
Мнения: 35
Регистриран на: 01 Ное 2017 20:43
Местоположение: Русе
Автомобил: Celica 1.8i, 143hp, 2000,

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от Grifin » 15 Май 2018 21:18

добре, бе колеги.
осем години карах алфа ромео и редовно контактувах с форумът там.

форумните сервизи са обявени в отделни теми. сервизът е обявил цени за всичко...
всеки си пише впечатленията директно... няма по-добра реклама от доволният клиент. а и това страшно много задължава сервиза....

специализиран сервиз се търси за специализирана дейност - за двигател, за електроника, за настройки....

тойотите горят масло...
прави ли мехаННика такива ремонти...??! даввайте такива мнения. споделяйте преки впечатления...
това е полезна информация.
нещо такова би било полезно и тук

не разбирам защо е тоя напън да ти сменят маслото, или подкалника...в единствения форумен сервиз??!

лека вечер от мен :)
Celica 1,8i 143hp 2001 1ZZFE

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от slowtraveler » 15 Май 2018 21:42

Колега, алфите са известни с определени 'качества' :)
При Тойотите можеш да срещнеш доста теми от рода 'на осмата година ми изгоря габарит - какво да правя' ppp.gif tooth.gif
Има раздел Сервизи и магазини - там колегите могат да споделят и оферират... Защо не го правят ? Предполагам отговорът е в предходния ред...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Аватар
Toyota Yarispz
Мнения: 186
Регистриран на: 20 Яну 2015 00:02
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от Toyota Yarispz » 15 Май 2018 22:26

То може и да изглежда като шега но на моя ярис на 10-тата година му изгоря лявата светлина(друго нищо не е ремонтирано) ,която се опитах да подменя... Не успях ,както и два квартални сервиза и накрая се принудих да заменя крушката в тойота тиксим...🎃🎃🎃
tooth.gif Toyota

honda_niki
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Юни 2018 23:26
Местоположение: Moreto

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от honda_niki » 12 Юни 2018 23:40

Здравейте,
смятамда ставам собсмнетик на рав 4 2007г. Къде да отида преди да якупя за обстоен преглед на колата ?
Контакти на Механика не успях да видя ....ама прочетох бързичко темата :D
Благодаря предварително.

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 19 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от veso_hds » 13 Юни 2018 14:48

Щом си от Moreto отиваш в официалните сервизи на Тойота по морето(Варна или Бургас) :D
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

honda_niki
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Юни 2018 23:26
Местоположение: Moreto

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от honda_niki » 13 Юни 2018 20:17

Благодаря за бързия отговор!
Обаче ще ми я докарат колата в София - трябва там да я гледам за евентуални проблеми ;)

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 19 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от veso_hds » 14 Юни 2018 10:35

Тогава в ТМ ауто-официалното представителство на Тойота за София(мисля,че са два сервиза).
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

honda_niki
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Юни 2018 23:26
Местоположение: Moreto

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от honda_niki » 14 Юни 2018 15:01

А американските модели по ли са добри от Европейските или ? Че и после и сервиз къде ще и търся .....на американката :)

Аватар
veso_hds
Мнения: 1429
Регистриран на: 13 Май 2012 12:06
Местоположение: Бургас
Благодарил/а: 19 пъти
Получена  благодарност: 26 пъти

Доверен/проверен сервиз в София - съвети за майстор в София ?

Мнение от veso_hds » 14 Юни 2018 16:13

Тук вече ще трябва да се включат колегите,които имат.....американки :D
Тойота РАВ 4 D4D-2002г.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта