Oficialna pokana ( zaplaha ) July 23rd 2006

Дискусии, коментари, идеи, предложения, срещи, история, интересни факти
Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 09 Юли 2006 20:16

Japanese_fever написа:Az maj 6te se naviq za edin autocross, 4e golfetata mnoo mu draznqt!
ne be buzikam se. Nqma da moga da gi biq, no pone 6te opitam. Kolata mi e podgotvna da stiga ot t. A do t. B, a ne da razmazva golfeta. No seldva6tata mi kola 6te e moje bi Integra(RSX) ili IS300 :whistle: i togavaaaaa ... laugh.gif cool.gif

It`s ok pove4eto ot kolite ne sa podgotvenii da razmazvat Goletata tova e napalno normalno taka 4e ne se pretesnqvai problema ne e v tvoq televizor prosto golfovete ( i shofiorite ) sa mnoo dobri . Samo da se vkarame vav WRC i she pishat ko vesnicite kanu i kord majat nared :)

BTW o4ertavase da doide edno mom4e sas edna mr2ka toi sas sigorno shte zashtiti toyota daje o4akvam da napravi dosta dobri vremena . Toi s tazi mr2ka samo tvoa pravi pak i kolata ima dosta dobri danni za autocross pak i toi ima mnogo experience.
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Юли 2006 03:09

Kajete kakvi ne6ta da si izvadq ot kolata za da mina tech. inspection-a!

Za6toto ne mi se vadqt tam azni bokluci i ne zanm kude 6te gi ostavq, a taka 6te si q iz4istq predvaritelno! biggrin.gif

Japkata i djobovete vuv vratite trqbva li da sa prazni ili samo bagajnika???

Da si vzimam li krika i rezervata? :whistle:
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 10 Юли 2006 07:55

poprincip vsichko koeto izvadish moje da go ostavish tam otstrani, niama nujda da vadish vsichko ot vkashti, niama koi da gi otkradne tam tez neshta. poprincip bagajnika triabva da e izcialo prazen, vkluchitelno rezervna guma, krik i instrumenti. triabva i vsichko ot kolata da se mahne, po vratite ne triabva da ima nistho. japkata e ok, tia moje da e palna. shte te nakarat i da mahnesh postelkite. za tehnicheskata inspekcia, mislia che proveriavat da imash ok gumi(t.e. da ne sa pred razpadane), proveriavat dali akumulatora e zahvanat kakto triabva i ne si spomniam oshte kakvo, no ne e nishto osobeno, shte go minesh.
->

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 10 Юли 2006 07:58

Prosto ne trq sa ti razbiti sharniri ili neshto po oka4vaneto nai ve4e i da nqmash svobodni predmeti v kolata bagajnika i tva e ....
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Юли 2006 04:57

KORD написа:Prosto ne trq sa ti razbiti sharniri ili neshto po oka4vaneto nai ve4e i da nqmash svobodni predmeti v kolata bagajnika i tva e ....
Sharnirite sa mi mnogo razbiti. Smenih bushings ot ednata strana, no ot drugata ne sym. No kato cqlo cqlata prednica mi e kato na karuca. Amortisiorite ve4e kazah, 4e sa zaminali, no vse pak ne se klati kato Cadilak, stabilna e! dry.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 11 Юли 2006 08:28

Az re6ih!
Nqma da se puskam na 23-ti! No 6te se opitam da prisustvam.
Prosto avtomobila mi ne e konkurentno sposoben i ni6to hubavo ne moje da se o4akva ot moite vremena. Nqma da e interesno, a i moje da sujalqvam sled tova, 4e sum se puskal, to ne 4e nqkoj me nasilva de.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 12 Юли 2006 08:02

Мене нема да ме има ,па дори и да съм тука не съм убеден че бих отишал пак на този АутоКрос - много е бавен и тесен.

Тоз образ със М3-ката (Тревор ли както се казваше дето беше инструкор на Кану) ,та тои ми каза че на SouthBend e nai-iakia AutoCross i se cosiderva HIGH SPEED autoX. Systo taka mi vmetna che hodi dosta chesto i che posledno bil sys Maiata cluba - ta misalta mi e che ne trebe samo sys VW Chicago club da hodim kakto moze sys teh taka moze i sys vseki drug club:

Eto link kym events na Miata Windy City:

http://www.windycitymiataclub.com/autox/

Kakto se vizda pichovete hodat nai-redovno tam ,ta ponekoga i 2 pyti na sedmica.

Eto i edin drug site kydeto e opisano gore-dolu vsqka sedmica koi club e na taz pista:



http://planet-torque.com/sche.php
Изображение

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 12 Юли 2006 08:20

LordDigital написа:...
da ti kaja dosta sam saglasen s teb, ta i men malko me samniava da se iavia na onas malkata pista, no da vidim. inache taz na tirerack si zaslujava. kat gledam cenite na Miata kluba sa daje i po niski, za members $20, non mebers $25, pak kat za nas(bez Miati) $30. btw, niama li niakoi BMW klub det si pravi takiva autoX? pri tiah sigurno si zaslujava da stanem memberi, pistite det te si izbirat triabva da sa ok i kat za nas.
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 12 Юли 2006 08:50

Tiq ot SCCA Solo shampionata sa mnogo aktivni brej.
Za tehniq klub beh pusnal tuka agitacii, ama membarshipa im izliza okolo $100-200 s nqkakvo predvaritelno obu4enie, do kolkoto se se6tam.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
K-A-N-U
Мнения: 1232
Регистриран на: 12 Авг 2005 01:17
Местоположение: Wheeling, IL

Мнение от K-A-N-U » 19 Юли 2006 21:21

Kakvo stana sega pak li se skrihte Toyotadjiite, pak li izmislihte pri4ina da ne doidete. Da vidq kolko 4oveka 6te se otzovat na predizvikatelstvoto toq pyt. samo govorqt samo zapla6vat i kat doide vreme....mi az tova, onova, neznam dali 6te doida...samo hlen4at mad.gif

Nissanadjiite sa sy6tite!

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 22 Юли 2006 23:30

ae 773 814 7004 da se razbereme da se 4akame nekade
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 23 Юли 2006 03:26

KORD написа:ae 773 814 7004 da se razbereme da se 4akame nekade
Golf4etata na liniq li sa? Da ne se naloji utre KANU da izpolzva pak insrtrumenti ot dobrite si priqteli Toyotadjiite! biggrin.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 23 Юли 2006 03:49

Japanese_fever написа:
KORD написа:ae 773 814 7004 da se razbereme da se 4akame nekade
Golf4etata na liniq li sa? Da ne se naloji utre KANU da izpolzva pak insrtrumenti ot dobrite si priqteli Toyotadjiite! biggrin.gif
Posledno minalata godina lorda polzvashe nashte :P
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Аватар
juri_galev
Мнения: 739
Регистриран на: 24 Дек 2004 23:45

Мнение от juri_galev » 23 Юли 2006 11:02

Незнам ама виждам че всички сте по USA имам двама приатели във Фарго Юри и Тони незнам дали ги познавате

Аватар
KORD
Мнения: 472
Регистриран на: 14 Авг 2005 06:39

Мнение от KORD » 24 Юли 2006 06:01

ALTEZZA написа:
LordDigital написа:...
da ti kaja dosta sam saglasen s teb, ta i men malko me samniava da se iavia na onas malkata pista, no da vidim. inache taz na tirerack si zaslujava. kat gledam cenite na Miata kluba sa daje i po niski, za members $20, non mebers $25, pak kat za nas(bez Miati) $30. btw, niama li niakoi BMW klub det si pravi takiva autoX? pri tiah sigurno si zaslujava da stanem memberi, pistite det te si izbirat triabva da sa ok i kat za nas.

Na BMW cluba ili trq si sas BMW ili da si 4len na cluba ina4e ne te piskat !

Pak se izlojihte beshe mnogo qko i tozi pat beshe naredena po drug na4in pistata beshe mnogo po trudna i pove4e maistorstvo trqbvashe ! Loshoto 4e vav noviq class ne uspqh da sam na 1vo mqsto mai sam 3ti ili 4ti nesam sigoren 4e ne ostanahme do krai sas kanu !
Изображение
"Money Money Money Money jivota e pari Money Money Money Money i gotini jeni " Kondio 1998 :)

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot], WoLF и 6 госта