Kolegi pomagaite problem s diffa

duco
Мнения: 138
Регистриран на: 04 Ное 2004 15:35

Kolegi pomagaite problem s diffa

Мнение от duco » 09 Май 2006 22:40

Zna4i onzi den otvorih diferenciqla da mu smenq semerinata 6toto ot dosta vreme me drazne6e 4e kape masulce. Sus smqnata nqma6e problemi no sled tova kato zategnah kokoto pi6e tuka http://www.hachilife.com/garage/manual/susprear_22.png
i zapo4na da vie spored men tam pi6e 4e se stqga na 11,1kg-m
mnogo 6te buda blagodaren za sqkvi suveti
4ao duco :thumbsup:

Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Re: Kolegi pomagaite problem s diffa

Мнение от LordDigital » 11 Май 2006 02:54

duco написа:Zna4i onzi den otvorih diferenciqla da mu smenq semerinata 6toto ot dosta vreme me drazne6e 4e kape masulce. Sus smqnata nqma6e problemi no sled tova kato zategnah kokoto pi6e tuka http://www.hachilife.com/garage/manual/susprear_22.png
i zapo4na da vie spored men tam pi6e 4e se stqga na 11,1kg-m
mnogo 6te buda blagodaren za sqkvi suveti
4ao duco :thumbsup:
Амм не е требело да го стегаш. Просто са бележи гайката и после задягаш до местото на белега - може и 3-5 градуса повечко дето би казал колегата Алтезов... ,ако е завило вече не знам дали е късно и какво да те съветвам ,аз на моята така са бех чудил как и какво да стегам и накрая след по-малко от 5км изминати се върнах във сервиза и просто намерих къде е бил точно стария белег (имаше чукова контра на гайката) ,стегнах го там и тва е.
Изображение

duco
Мнения: 138
Регистриран на: 04 Ное 2004 15:35

Мнение от duco » 11 Май 2006 21:27

Purviq put q stegnah to4no taka stqgah dokato se obere lufta na piniona i to si suvpadna s stariq beleg ,no mi se stori mnogo leko i poglednah v hachilefe i posle q zategnah kolkoto pi6e tam .A sno6ti pak go porazhlabih malko ma pak mi sa struva 4e ne nared to moje i da si vnu6avam .
Mersi vse pak smile.gif

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта