Благодарност към момчетата от официалния сервиз на Тойота Стара Загора

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Аватар
VDK
Мнения: 355
Регистриран на: 16 Юли 2021 19:51
Местоположение: Стара Загора

Благодарност към момчетата от официалния сервиз на Тойота Стара Загора

Мнение от VDK » 21 Юли 2021 19:31

Здравейте колеги,
Днес ми се случи нещо, което бях загубил надежда, че е възможно в България.
Накратко. Преди седмица запазих час в официалния сервиз за да тестваме хибридната батерия и общото състояние на една Тойота, която бях готов да купя. Момчетата от сервиза първо бяха любезни, второ бяха много компетентни и така ми спестиха една лоша покупка и съответно 15000 лева. Намериха всички несъответствия на автомобила с обявата, всички липси по него и всички интервенции и направени промени.
Няма да изброявам поименно всички приемчици, механици и други служители на сервиза, защото не ги заная по име, но ще кажа само: Благодаря ви момчета за професионалното отношение!
Yaris Hybrid XP210

Аватар
VDK
Мнения: 355
Регистриран на: 16 Юли 2021 19:51
Местоположение: Стара Загора

Благодарност към момчетата от официалния сервиз на Тойота Стара Загора

Мнение от VDK » 08 Ное 2022 20:10

Ще използвам старата си тема за да изкажа отново благодарност на старозагорския официален сервиз на Тойота. И най-вече на тенекиджиския и бояджийски отдел с ръководител Елица за добре свършената работа.
Преди няколко седмици някакъв бакшиш удари задницата на чисто новия ми Ярис на паркинг и освен голямо количество жълта боя остави и голяма вдлъбнатина. Забрави само да си остави данните, за да се възползвам напълно от каското.
След професионалната намеса на служителите от сервиза, колата изглежда като нова.
Благодаря ви!
Yaris Hybrid XP210

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта