Сервизи за Toyota във Варна - списък

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Мнение от zi_zi_top » 03 Мар 2010 01:18

Не си ме разбрал правилно. Не казвам, че колегите ти са некадърни, а че форумците си противоречат.
Колкото за това кое как се ремонтира - Производителят е дал ремонтни правила и те трябва да се спазват!!!
Аман от българския гений, който на всичко намира цаката "да го нагласи" и "подобри".
Ако ние бяхме по-умни и кадърни Тойота щеше да се конструира и сглобява във Варна, Пловдив и Ловеч.
Или "шефовете" ни пречат, а ние си можем ... biggrin.gif

Между другото ако съм шеф на сервиз и някой монтьор започне да развива самодейност веднагически ще го пратя да си прави негов сервиз!!!
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

кольо майстора
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Мар 2010 13:19

Мнение от кольо майстора » 03 Мар 2010 13:27

Много интересно защо в оторизираните сервизи първо гонят най-добрите майстори,а остават некадърниците.Така ме изгониха и мен.Още се носят легенди за майсторлъка ми.Ако ви трябва компетенто мнение питайте,всичко знаем и всичко оправяме.

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Мнение от zi_zi_top » 03 Мар 2010 19:24

кольо майстора написа:Много интересно защо в оторизираните сервизи първо гонят най-добрите майстори,а остават некадърниците.Така ме изгониха и мен.Още се носят легенди за майсторлъка ми.Ако ви трябва компетенто мнение питайте,всичко знаем и всичко оправяме.
Точно поради тази причина са те изгонили. Такива като теб могат да се оправят навсякъде - всичко знаете и всичко можете. Колегите ти, които са останали не биха могли да се справят без да им казват какво и как да направят.
Ти си си добре, другите да му мислят. laugh.gif
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
didak
Мнения: 1215
Регистриран на: 04 Юни 2007 09:49
Местоположение: Варна

Мнение от didak » 03 Мар 2010 20:27

кольо майстора написа:...Още се носят легенди за майсторлъка ми...
... и песни се пеят по дворове и по седенки...
Yaris 1,0-1999->Yaris 1,3-2009->Yaris 1,33-2009

Аватар
nikolov22
Мнения: 704
Регистриран на: 16 Дек 2008 00:34
Местоположение: Варна-Русе

Мнение от nikolov22 » 04 Мар 2010 19:42

първо се гонят хората с наи големи заплати
живей на скорост живота е кратък https://www.facebook.com/AnkarRuse?ref=hl

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Мнение от zi_zi_top » 04 Мар 2010 21:16

До сега не съм видял, някой шеф да се е самоуволнил laugh.gif
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
moonwind
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Мар 2010 10:28
Местоположение: Варна

Мнение от moonwind » 04 Авг 2010 18:05

А бе гледам я таз тема от известно време и не забелязвам някой да е дал отзиви за изброените сервизи/монтьори. Всички са споменати само по веднъж и после никой никакви впечатления не е писал. Ако имате възможност пишете, че да можем да ги класираме по някакъв ред тия хора. Иначе трябва да ги обиколя всичките, ама за съжаление нямам толкова време и средства за такива експерименти.

Аватар
NIXON
Мнения: 81
Регистриран на: 12 Дек 2009 17:04
Местоположение: VARNA

Мнение от NIXON » 05 Авг 2010 15:58

Колега, щом си от форума виж темата на колегата Toyota forevеr. Освен че продава части, има и чудесен сервиз, където имах честта да вляза за ремонт. Отлични впечатления от Люцкан - чудесен млад човек. Станал съм му абонат.
Тойота авенсис Д-4Д 110 к.с. 2001г.

sunblockers
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Сеп 2010 20:30
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от sunblockers » 22 Сеп 2010 20:39

moonwind написа:А бе гледам я таз тема от известно време и не забелязвам някой да е дал отзиви за изброените сервизи/монтьори. Всички са споменати само по веднъж и после никой никакви впечатления не е писал. Ако имате възможност пишете, че да можем да ги класираме по някакъв ред тия хора. Иначе трябва да ги обиколя всичките, ама за съжаление нямам толкова време и средства за такива експерименти.
Aми в Аспарухово пробва ли?
Там е алтернативният сервиз на Карком. Всички са бивши служители, ходили по обучения и т.н. Разходи се до там. Адреса е "Ст. Загора" ама не знам кой номер. Зад пазарчето. Доволен ще останеш!

titorace
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Юли 2010 17:33

Мнение от titorace » 23 Сеп 2010 12:00

Само този в Аспарухово, както колегата по-горе каза всички там знаят какво правят! Верно само за обслужване съм ходил там, но хората поддържат и гаранционни автомобили.

Аватар
Maxx
Мнения: 11
Регистриран на: 19 Сеп 2009 00:05
Местоположение: Варна

Препоръчайте добър сервиз/магазин във Варна

Мнение от Maxx » 18 Дек 2011 14:44

Опитах с търсачката, но така и не намерих тема в която да се описват мнения за добри сервизи за Тойота във Варна. Забелязвам все повече колеги в нашия град, пък и доста тойоти които не членуват или влизат във форума само като имат проблем.

Та целта ми е да посъберем мнения, предимно положителни за обслужвания на колите ни във Варна и къде можем да имаме доверие.

Аз мога да започна със сервиза на Дидо (хонда-та) зад Метро, малко след кръстовището на Дома на Камиона, вляво. И предната кола си обслужвах там и тази също. Човека се занимава с японски явтомобили и откровено ги разбира. Основно се занимава с хонди, ама за сериозни хора обръща внимание и на други "японки".

За други сервизи също имам по някое посещение, но се въздържам да изразявам мнение, тъй като е било по веднъж. Ако някъде по-нататък някой зачекне някой сервиз дето съм ходил, може да си добавя мнението.

Мисля, че и читави магазини за авточасти можем да добавим тук.

Та, колеги от Варна, очаквам съдействието Ви, нека си направим една полезна сборка. Моля, без реклами!!!
Moving Forward

Аватар
zi_zi_top
Мнения: 4201
Регистриран на: 09 Май 2008 22:57
Местоположение: София
Автомобил: CorollaCcross MyT 2023
Получена  благодарност: 11 пъти

Мнение от zi_zi_top » 18 Дек 2011 16:04

Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря.
Войнстващата простащина е последната защитна линия на всяко неаргументирано становище, но тя не го прави по-аргументирано!

Аватар
Nedkow
Мнения: 1773
Регистриран на: 26 Фев 2008 00:25
Местоположение: Добрич
Благодарил/а: 1 път

Мнение от Nedkow » 19 Дек 2011 01:17

И аз щях да ти препоръчам колегата,но ZI ZI ми е изпреварил :thumbsup:

Аватар
nikolov22
Мнения: 704
Регистриран на: 16 Дек 2008 00:34
Местоположение: Варна-Русе

Мнение от nikolov22 » 20 Дек 2011 20:16

качествените масла са от мен всичко идва от вън нищо не купуваме от бг
имам motul,castrol,mobil,toyota,total,elf,aral,mitcubishi,mazda,wolf, и др.почти всички марки на пазара на мотул,мобил,и кастрол са под официалните особено ако си взешеш и филтри, също така и всякакви неоригинални едрогадаритни части абе имам какво да ви предложа
живей на скорост живота е кратък https://www.facebook.com/AnkarRuse?ref=hl

teotodorov
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Ное 2014 08:49

Re: Търся Сервиз във Варна

Мнение от teotodorov » 10 Ное 2014 08:57

Препоръчвам сервиз КОНЦЕНТ в Аспарухово. Добро отношение, качествено обслужване и народни цени. Колата е corolla E12 - смяна пистов ремък, свещи, консумативи и елкон. Контактите на сервиза ги има в нета. :thumbsup:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта