Много коректен майстор на акумулатори

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
jupiter888
Мнения: 52
Регистриран на: 09 Май 2019 16:07
Местоположение: София
Автомобил: Corola
Благодарил/а: 1 път

Много коректен майстор на акумулатори

Мнение от jupiter888 » 23 Юли 2020 23:16

Здравейте!Искам да споделя отличните си впечатления от магазин за акумулатори.Подчертавам ,че не правя реклама,не познавам момчетата,и бях за първи път там!Наложи ми се да купувам нов акумулатор за Тойота Корола с JIS стандарт(аз това не го знаех).Обиколих няколко магазина ,където веднага ми предлагаха стоката си ,без много проучване на колата.Точно се бях спрял на една оферта,когато минавайки, случайно видях магазина.Спрях само да проверя какво има при тях.Бях приятно изненадан,когато момчето веднага дойде с два вида измервателни уреда и започна да замерва стойностите,без да съм го молил. Оказа се че старият ми акумулатор е все още читав и може да не се сменя.Думите му бяха:,,Не е номера да ти продам акумулатор,важното е дали трябва".Не повярвах на ушите си!Посъветваме да го заредя хубаво у дома .И ,по-важното-само той ми каза ,че ми трябва акумулатор с JIS стандарт,защото старият беше с Европейски стандарт,и аз такъв търсех.След два дена ,без да дозареждам нищо,отидох и си купих това ,което човека ми предложи!Беше ме ,,спечелил"Отново бях обслужен точно и коректно ,направи ми и супер отстъпка .Обясни ми много неща,за разлика от други нацупени ,,експерти",дето ти е неудобно да ги попиташ дори и за цената на стоката.Браво на момчетата,много точни и коректни,и най-вече-добри професионалисти!Доста съм обикалял по авто- сервизи и магазини,и много рядко съм попадал на,,читави".Предполагам ,знаете за какво става дума?!Пожелавам им много работа и успехи! Повтарям, не правя реклама, и затова давам адреса-бул. Овча купел 12 .

Аватар
mapamop
Мнения: 3988
Регистриран на: 28 Юли 2019 12:49
Местоположение: Русе
Автомобил: Avensis Wagon T25,1ZZFE,2005
Благодарил/а: 84 пъти
Получена  благодарност: 267 пъти

Много коректен майстор на акумулатори

Мнение от mapamop » 23 Юли 2020 23:28

Не намерих темата с коректните. Затова затрих...
Opel Astra F Estate (1993) -> Toyota Avensis T25 (2005), E: 1ZZFE, F: ZZT251

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта