Онлайн магазин Стелки.бг

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Анонимен1

Онлайн магазин Стелки.бг

Мнение от Анонимен1 » 14 Фев 2019 23:44

Поръчах стелки, цената беше добра, хората се обадиха в първия работен да уточним нещата, на следващия ден пристигнаха. За пръв път пазарувам от онлайн платформа, и не знам тия търговци издават ли касови бележки. Нещата бяха наполовина добре -задната половина. Отпред нямат нищо общо с профила на пода.
Обадих се и си поговорих с хората, да това бил правилния модел! На въпроса ми имат ли рекламации от тоя артикул - отрицателен отговор. Питам имат ли продажби до момента от артикула или аз съм първият. Имали, много. Казахме си няколко пъти съжалявам, за тях не стана ясно за какво, за мен - че им станах клиент и се оказа, че при рекламация аз трябва да платя разноските при транспорта. Сигурно затова бяха на промоция. Ама аз съм циция напоследък и може би ще ги изполвам за обувки или саксии вкъщи.
Имам доста време в търговията, свестни хора и колеги са ме учили, правили са ми рекламации и сме гледали нещата да са наред и клиента да си тръгне доволен. Може би тогава личният контакт даваше представа кой кой е и колко струва.
Пито-платено!

Аватар
scooby doo
Мнения: 159
Регистриран на: 20 Сеп 2010 03:33
Местоположение: София
Автомобил: Тойота Ярис XP13 1,33 CVT 2012
Благодарил/а: 8 пъти
Получена  благодарност: 3 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от scooby doo » 15 Фев 2019 00:57

Аз мойте „онлайн” поръчани си ги поизрязах оттук-оттам и търкалят така,но приключих с тия п(о)ръчки...
Не се унасяй, живееш в една от най-цървулските държави на света ...

Аватар
boyanmt
Мнения: 935
Регистриран на: 15 Яну 2018 21:01
Местоположение: NE Черноморие
Автомобил: RAV-4-за кибрит
Благодарил/а: 1 път

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от boyanmt » 15 Фев 2019 07:30

И двете ми коли имат гумени стелки от този сайт-никакъв проблем, даже точно пасват! В допълнение, гумата не мирише!

Аватар
batececo
Мнения: 573
Регистриран на: 24 Фев 2014 12:52
Местоположение: София
Благодарил/а: 181 пъти
Получена  благодарност: 2 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от batececo » 15 Фев 2019 08:57

И аз съм чел само положителни отзиви за стелки.бг, даже мислех на пролет да поръчам точно от там. Случват се грешки.

Аватар
skydiver
Мнения: 646
Регистриран на: 05 Май 2015 23:55
Местоположение: София
Автомобил: Rav4.2

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от skydiver » 15 Фев 2019 09:31

И аз съм взимал от тях и стелките са топ качество.
Не миришат, не се пързалят и не се износват бързо.
Освен да става въпрос за грешка и да са ти изпратили друг модел?
Any car can get you where you need to go, a special car gets you there with a smile on your face...

Аватар
Cealtex
Мнения: 362
Регистриран на: 12 Май 2014 20:30
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Avensis T25 2.0 D4D
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 2 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от Cealtex » 15 Фев 2019 10:00

И аз да се включа в темата. Преди месец или нещо си поръчах от тях и аз за Авенсиса и си пасват иделано. Отделно преди няколко месеца бях поръчвал и за един приятел за Астра J и пак всичко е точно. Отделно наистина, когато стелките са на промоция, то те са с най-ниската цена от всички други сайтове в България, от личен опит го казвам :whistle:.

Иначе да, най-вероятно при рекламация, ще трябва да им изпратиш стелките за твоя сметка, а те съответно ще ти върнат парите или друг продукт за тяхна сметка отново.

И както писах и в другата тема, това, което са ти изпратили трябва да са правилните стелки според официалния сайт на производителя.
Toyota Avensis Wagon T25 2.0 D4D 126 к.с. 1AD-FTV 2008

Изображение

bonf
Мнения: 12
Регистриран на: 07 Фев 2016 01:23
Местоположение: гр. София

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от bonf » 15 Фев 2019 10:11

И аз съм със стелки от този сайт. Мисля, че бяха на полски производител. Гумата не мирише. Поръчах и за багажника. Пасват идеално. Даже отворите за фиксиране на стелката на шофьора за пода съвпадаха. Аз съм доволен.
Може да се обърнеш и към КЗП. Една жалба онлайн може да оправи нещата без да губиш много време.
RAV4 III 2.0 VVT-i CVT

Аватар
Cealtex
Мнения: 362
Регистриран на: 12 Май 2014 20:30
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Avensis T25 2.0 D4D
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 2 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от Cealtex » 15 Фев 2019 11:04

bonf написа: 15 Фев 2019 10:11 Може да се обърнеш и към КЗП...
КЗП са толкова безполезни, че не виждам смисъл изобщо да съществуват, да им се плащат пари, че сигурно и бонуси си раздават за НЕсвършена работа thumbdown.gif.

:gib:
Toyota Avensis Wagon T25 2.0 D4D 126 к.с. 1AD-FTV 2008

Изображение

Аватар
boyanmt
Мнения: 935
Регистриран на: 15 Яну 2018 21:01
Местоположение: NE Черноморие
Автомобил: RAV-4-за кибрит
Благодарил/а: 1 път

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от boyanmt » 15 Фев 2019 11:31

Не виждам причина за оплакване!
Обади се УЧТИВО до офиса на фирмата, обясни, и съм на 100% сигурен че ще получиш нужното разбиране. Не им правя реклама, но мисля че наистина е станала грешка, за която те ще намерят начин да те обещетят.

Аватар
gimara
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 Фев 2014 18:56
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Verso 1.8/CVT, 2016
Благодарил/а: 20 пъти
Получена  благодарност: 31 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от gimara » 15 Фев 2019 13:20

sdeg написа: 14 Фев 2019 23:44 Казахме си няколко пъти съжалявам, за тях не стана ясно за какво, за мен - че им станах клиент и се оказа, че при рекламация аз трябва да платя разноските при транспорта.
Ами естествено, че ти ще платиш разноските. Стелките, не са дефектни, изпратили са точно това, което си поръчал, т.е. не са объркали поръчката. В сайта им има снимки и се вижда идеално формата.
bonf написа: 15 Фев 2019 10:11 Може да се обърнеш и към КЗП. Една жалба онлайн може да оправи нещата без да губиш много време.
И какво като пишеш на КЗП, хората не отказват да се върнат. Нали по закон до 14 дни при онлайн покупка, трябва да можеш да върнеш стоката. Е може, не знам дали пише в закона, за чия сметка да стане това. Има сайтове, които си пишат, че може да върнеш стоката за тяхна сметка, но тези поне които аз знам, продават скъпо и явно са калкулирали риска.
boyanmt написа: 15 Фев 2019 11:31 Обади се УЧТИВО до офиса на фирмата, обясни, и съм на 100% сигурен че ще получиш нужното разбиране. Не им правя реклама, но мисля че наистина е станала грешка, за която те ще намерят начин да те обещетят.
Аз доколкото разбирам, колегата е получил, нужното разбиране. Ама не иска да плати 6-8лв. за куриер и ще си има за 60лв. или колкото там струват стелките
sdeg написа: 14 Фев 2019 23:44 може би ще ги изполвам за обувки или саксии вкъщи.

Аватар
gimara
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 Фев 2014 18:56
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Verso 1.8/CVT, 2016
Благодарил/а: 20 пъти
Получена  благодарност: 31 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от gimara » 15 Фев 2019 13:25

Аз също съм с такива стелки, поръчвал съм и на приятели без проблеми. Ще изчакам няколко дена и ако не се появи друг недоволен колега, ще извадя темата от раздел ЧЕРЕН СПИСЪК. Нямам нищо общо с тази фирма, просто смятам, че от изложеното от колегата, мястото и не е в този раздел.
Погледнах в сайта на Стелки.бг и прочетох ТОВА
А сега решавайте кой, крив, кой прав! Както се казва в един стар лаф - Кой не играе карти?

Аватар
BOz
Мнения: 4272
Регистриран на: 24 Сеп 2013 18:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 98 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от BOz » 15 Фев 2019 14:10

Тази тема от отрицателна стана изведнъж положителна. tooth.gif
Да я бутна и аз в положителната посока - доста артикули съм купувал от там и не съм имал проблеми. Особено пък към качеството, което за мен е най-доброто и като цена. Очевидно поляците се справят.

п.п. Стана ми интересно дали случайно потребителят не е нарочно с такава позиция, зачетох се в мненията му и ми направи впечатление още с първото му мнение странното му чувство за справедливост:
sdeg написа: 09 Фев 2019 17:11 Снощи забелязах, че карам без заден ляв мигач. Минах през цяла София, престроявах се неколкократно и никой не свирна. Никаква колегиалност.
tooth.gif
Разход на хибрид-> Изображение
Разход на дизелов автоматик -> Изображение

Анонимен1

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от Анонимен1 » 15 Фев 2019 18:24

Бих изтрил темата, но се оказа че мога да го направя само скоро след като е писана. Не очаквах някакъв интерес към написаното, камо ли такъв. Бих преместил темата в оффтопик-а или интериор/екстериор. Стана ми интересно защо нещата не пасват и какво пропускам. Именно затова се свързах с фирмата, хората ми обясниха, че това са стелките за моя модел. Но след като не се ориентираме и аз и те защо нещата не пасват при предните, излиза, че колата е нестандартна в предната част, а отзад всичко е ок. boo.gif Ще ги кастрирам тук-там/стелките имам предвид/, и следващият път при покупка отивам на място, както досега съм правил, и ако не стават- просто не плащам.
Това, което исках, е да разбера защо не стават. Нито от търговеца, нито от от колеги има обяснение. Не смятам да се боря за някаква кауза, камо ли КЗП
Не коментирам нито производител, нито качество.

цитирам Boz:
"п.п. Стана ми интересно дали случайно потребителят не е нарочно с такава позиция, зачетох се в мненията му и ми направи впечатление още с първото му мнение странното му чувство за справедливост"
??? - е това не го разбирам, поне спомени, че цитираш от офтопик, Грижа за доброто настроение-тема! Може да търся реакция, провокация. Или да спазвам изискването за две одобрени мнения, за да си задам истинския въпрос в съответния раздел. Или пък да страдам от Синдром на Аспергер!
Нещата придобиват някаква гротескова окраска, когато нещо абсурдно се приеме за нормално.
Ако може да отговорите на въпроса защо стана така, или пък сте имали същия или подобен проблем, пишете. Може и на лс. Не държа на публичност.

Аватар
jim_beam
Мнения: 2479
Регистриран на: 25 Юли 2007 23:01
Местоположение: Австрия
Автомобил: Honda HR-V RU
Благодарил/а: 9 пъти
Получена  благодарност: 5 пъти
Обратна връзка:

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от jim_beam » 19 Фев 2019 17:58

Моето мнение по въпроса е, че за такива аксесоари не си струва да спестиш някакви стинки. Оригиналните са оптимални и не струват кой знае какво, но пък няма как да не паснат. Иначе и аз си взех неоригинална пластмасова ваничка за багажника и не е зле. Но вътре стелките са Тойота. Поне предните са доста важни според мен.
Honda HR-V DTEC 2021
Made In Japan

Изображение

tora
Мнения: 1011
Регистриран на: 22 Яну 2016 11:37
Местоположение: Ст. Загора
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 8 пъти

онлайн магазин стелки.бг

Мнение от tora » 19 Фев 2019 19:28

Е, не е да не струват кой знае какво, някакви си 150 мокетени 170 мушамяни...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта