Доверен Сервиз Армеец

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Divinec
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Яну 2019 16:45
Местоположение: София
Автомобил: Corolla Luna 2014

Доверен Сервиз Армеец

Мнение от Divinec » 10 Яну 2019 17:00

Здравейте Колеги,

През изминалата 2018-та си купих върната от лизинг Тойота Корола Луна от 2014-та. Много съм доволен от колата досега! За съжаление миналата седмица колата се хлъзна и излезе от пътя на един завой по пътя София - Самоков. Движех се бавно с 30-40км/ч заради лошата пътна обстановка и удара не беше силен. Ударих се в заровена гума играеща роля на мантинела. Сега съм за смяна на предна броня и кора. Имам сключено каско в Армеец, но тъй като сключвах за първи път реших да си спестя допълнителната такса за лицензиран сервиз и сключих за доверен сервиз....

Та питането ми е ако някой скоро е имал подобен опит да сподели мнение.

Благодаря Ви за вниманието и ви пожелавам една безопасна зима.

Аватар
gimara
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 Фев 2014 18:56
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Verso 1.8/CVT, 2016
Благодарил/а: 20 пъти
Получена  благодарност: 31 пъти

Доверен Сервиз Армеец

Мнение от gimara » 11 Яну 2019 14:26

Divinec написа: 10 Яну 2019 17:00 Та питането ми е ако някой скоро е имал подобен опит да сподели мнение.
Колега, не става много ясно, точно какъв опит трябва да се сподели. Предполагам, питаш за доверен сервиз. Аз имам каско в тази компания и не съм чувал за лицензиран сервиз. Освен ако е нещо ново от последните месеци. Имаше лимит на сумата по каско, за да се ползва доверен сервиз, по спомен 480 лв. Та завеждаш си щетата и си избираш дали искаш парите кеш по оценка или доверен сервиз. Ако избереш доверен, ти показват един списък и ти си избираш сервиза. В Пловдив дилъра на Тойота е от доверените сервизи.

Divinec
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Яну 2019 16:45
Местоположение: София
Автомобил: Corolla Luna 2014

Доверен Сервиз Армеец

Мнение от Divinec » 23 Яну 2019 16:37

Мерси за отговора, колега.

Закарах автомобила в Амарант 2003. Сега реално е там и чакам да свършат ремонта :whistle:

Ще споделя впечатления, когато я взема.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта