Доставка на всякакви авточасти за повечето марки автомобили - голям избор на марки - атрактивни цени

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Mmihaylov
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Ное 2016 22:29
Местоположение: Пловдив

Доставка на всякакви авточасти за повечето марки автомобили - голям избор на марки - атрактивни цени

Мнение от Mmihaylov » 08 Дек 2017 20:04

Здравейте!

Ако имате нужда от каквито и да е било авточасти, консумативи, масла, гуми, акумулатори и т.н за Вашия автомобил и не само, ще се радвам да мога да Ви помогна в тяхното намиране и евентуална доставка до Вас на атрактивни цени!
Много от артикулите, за които писах по-горе ги има налични, но и да няма нещо, мода да Ви го доставя директно от Полша и Румъния в рамките на 1-4 работни дни!

За да може комуникацията да става по възможно най-лесният начин - за Вас и за мен, ще Ви помоля, точно и ясно да напише от какво имате нужда, като за да е още по-лесно : оставете ми регистрационен номер на Вашия автомобил или номер на рама!

Също така, за да не става дълга темата и да няма излишни писаници и коментари и т.н. Ви предлагам да ми пишете на ЛС (лично съобщение) или направо на електронната ми поща за поръчки и запитвания : mbmshoes@gmail.com

Специално за всички хора, които ползват форума ще се опитам да давам възможно най-ниските и добри цени!

:thumbsup:
Toyota Avensis T22 - 1600 cc - 110 hp - 4AFE - 2000 year punk.gif

pfenix
Мнения: 6
Регистриран на: 28 Ное 2016 01:07
Местоположение: София

Доставка на всякакви авточасти за повечето марки автомобили - голям избор на марки - атрактивни цени

Мнение от pfenix » 20 Авг 2018 12:04

Здравейте, търся горен тампон на двигателя за Тойота авенсис седан, '98, 2.0 90кс TD с номер 12305-64142. Какъв е срока на доставка до офис на Еконт в село Лозен софийско и колко ще струва? :cheers:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта