Майстор който разбира на Тойота в Русе

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Corrolanew
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Дек 2016 09:54
Местоположение: Русе

Майстор който разбира на Тойота в Русе

Мнение от Corrolanew » 06 Дек 2016 10:14

Здравейте Колеги,

Нов съм както в форума, така и в опита си с Тойота.
Това лято станах собственик на тойота корола по стечение на обстоятелствата, прибрах се от чужбина и спешно ми трябваше кола и след неуморно търсене и каране на какви ли не коли на по над 500к км попаднах на биваща тойотка. 1CD-FTV 110KS, D4D. Купих колата от пенсионер който разбира от тия коли колкото мен. Още при покупката колата бе впечатляващо здрава и надеждна но изключително мудна. Понеже не разбирам особено не спорих с човека , а и предишните ми коли са били доста по-мощни.

Та така, след като се прибрах още след 1я престой на колата в гаража се видя ,че капе масло отидох на сервиз майстора каза ,че е гарнитура на клапнният капак , сменихме я. на другият ден същата работа.

Реших колата да я прегледат специалисти, запазих си час в Ником Русе ( представителят на Тойота за града ). Още при приемането на заявката ми приемчика ме щрялна с наказуем отговор ,че кола с мотор като на моята нямало - 110кс за като моята Тойота нямало! ШОк!

Отидох аз на указаната дата и час, оставих колата след 20 мин идва майстора им и ми казва ,че колата е минала всичките им тестове, приемчика ми се извини за това ,че колата ми била вече след като видял наистина 110кс заради кулера?? Та да се върнем пак на майстора, колата била отлична, само дето турбото не надувало в норма от макс бууст 1кпа правила о,6 а под 2к об не надувало турбото изобщо.

Та, колеги от вас искам само едно нещо и ще съм ви благодарен, дайте ми съвет за добър майстор който разбира от Тойота корола е12 2000kub. дизел, 110кс 2003г, гр Русе.

Благодаря ви предварително

Аватар
gecko
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Сеп 2020 15:02
Местоположение: София
Автомобил: 2004 Avensis D4D 2.0 116 hp

Майстор който разбира на Тойота в Русе

Мнение от gecko » 05 Окт 2020 12:06

Виждам никой не е отговарял тук, но по-добре да яхна темата и да не отварям нова. Нека колеги от Русе(и от околните градове) да споделят някакъв алтернативен сервиз/майстор, който да не е Ником и да разбира що годе от кусурите и привичките на тия наши любими Тойоти. Завиждам благородно на колегите от големите градове, които имат на разположение по-богат избор от сервизи + мехаННика. Надявам се и при нас в Русе да има такива хора. Благодаря! :cheers:
2004 Avensis D4D 2.0 116 hp седан 1CD-FTV


Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта