Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Най-добрите сервизи, магазини и предлагани услуги за вашата Toyota
Публикувай отговор
JimBeam
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юли 2019 16:09
Местоположение: Бургас
Автомобил: Тойота Корола

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от JimBeam » 04 Юли 2019 08:30

Toyota forever написа: 03 Юли 2019 19:46 Здравей, с абс ли е колата?
Не

Vencisk
Мнения: 52
Регистриран на: 22 Яну 2018 18:43
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Avensis t25 1az-fse

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от Vencisk » 07 Юли 2019 19:04

Toyota forever, Стана и без смяна на волана:) благодаря все пак :thumbsup:
Avensis t25 --> 1az-fse

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от slowtraveler » 07 Юли 2019 19:27

Ами сподели в другата тема с какво си се сблъскал и как си го решил за да помогнеш на други колеги... :thumbsup:
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

k_garchev
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Яну 2012 00:13

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от k_garchev » 17 Юли 2019 00:13

Здравейте,каква е цената на теглич за Тойота Рав 4 2001г,2.0 бензин,150кс?

Toyota forever
Мнения: 206
Регистриран на: 11 Окт 2009 18:37
Местоположение: Варна
Получена  благодарност: 2 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от Toyota forever » 17 Юли 2019 20:28

Нямам тегличи, има сайтове само за тегличи виж там.
МАСЛА ТОЙОТА НА СКЛАД: TOYOTA ATF T4, TOYOTA ATF WS, TOYOTA HIBRID 0/20, TOYOTA W75 LV за 6 степенни ръчни кутии.

stivemaster
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Юли 2019 18:27
Местоположение: Варна
Автомобил: RAV4 II

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от stivemaster » 30 Юли 2019 13:13

Здравейте притежавам RAV4 II с номер JTEHG20V000018631 .Интересува ме смяна на ангенажен комплект - ремък,ролки,обтегач,водна помпа и гарнитура.Моля дайте ми срок и цена .Благодаря !
Стефан 0887480232

Toyota forever
Мнения: 206
Регистриран на: 11 Окт 2009 18:37
Местоположение: Варна
Получена  благодарност: 2 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от Toyota forever » 30 Юли 2019 21:01

stivemaster написа: 30 Юли 2019 13:13 Здравейте притежавам RAV4 II с номер JTEHG20V000018631 .Интересува ме смяна на ангенажен комплект - ремък,ролки,обтегач,водна помпа и гарнитура.Моля дайте ми срок и цена .Благодаря !
Стефан 0887480232
всичко го имам само не ми стана ясно коя гарнитура ти трябва?
МАСЛА ТОЙОТА НА СКЛАД: TOYOTA ATF T4, TOYOTA ATF WS, TOYOTA HIBRID 0/20, TOYOTA W75 LV за 6 степенни ръчни кутии.

stivemaster
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Юли 2019 18:27
Местоположение: Варна
Автомобил: RAV4 II

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от stivemaster » 31 Юли 2019 18:12

Е то така бързичко ще стане, като не си вдигате телефона, два дни по ред .Изтрийте го от началото на темата, за да не се лъжат хората да ви звънят.
Аз не ви питах дали имате частите - съвсем естествено е да ги имате ,това е един от най популярните модели.Поисках срок и цена !Гарнитурата е на помпата и е отделен елемент от комплекта !

Toyota forever
Мнения: 206
Регистриран на: 11 Окт 2009 18:37
Местоположение: Варна
Получена  благодарност: 2 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от Toyota forever » 01 Авг 2019 21:26

Знаете ли, дълго мислех след това злобно и припряно съобщение дали изобщо да ви отговоря. И аз понякога с близките ми хора не мога да се свържа по няколко дни, но това не значи да ги нахокам. Можеше просто да опитате още един път. Само вие не сте успели да се свържете.
МАСЛА ТОЙОТА НА СКЛАД: TOYOTA ATF T4, TOYOTA ATF WS, TOYOTA HIBRID 0/20, TOYOTA W75 LV за 6 степенни ръчни кутии.

stivemaster
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Юли 2019 18:27
Местоположение: Варна
Автомобил: RAV4 II

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от stivemaster » 02 Авг 2019 10:11

А, дълго мислихте и затова и все още не ми отговаряте на въпроса .Аз опитвам в продължение на ТРИ ДНИ да се свържа с човек, който уж това работи .Примера ви с роднините е абсолютно показателен.Аз ако не мога да се свържа днес ,ще отида утре да видя какво става на място, без значение къде е, не знам как вие опитвате по няколко дни.
И по добре да не ви казвам, какво мисля за хора като вас,само ще ви кажа ,че оправдахте предупрежденията за репутацията си .По ми е чудно защо са ви дали възможност за търговска реклама тук ?

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от slowtraveler » 02 Авг 2019 13:22

Колега, май тръгвате с рогите напред :whistle:
Нали знаете, че никой не Ви е длъжен. Колегата работи в сервиз и съответно е логично да не може да вдигне телефона като е омазан в масло.
Очаквате някой да Ви търси по телефона ?! Ами вие сте на зор и вие търсите частите.
stivemaster написа: 02 Авг 2019 10:11 По ми е чудно защо са ви дали възможност за търговска реклама тук ?
Защото отзивите от колеги (за разлика от Вашите предупреждения) са добри, като в доста от случаите цените са били доста по-приемливи от алтернативите...
Така, че - ако Ви харесат - вземате.... Ако не ви харесат - доставчици и сервизи - има много... Дерзайте...
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

stivemaster
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Юли 2019 18:27
Местоположение: Варна
Автомобил: RAV4 II

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от stivemaster » 03 Авг 2019 09:47

Аз съжалявам, че падам на нивото на махленски спор, но само ще ви обърна внимание, че не съм "на зор" и очаквах отношение, като към клиент.Това да не ми отговорят 3 дни, не е такова отношение.Сега, вие ако сте свикнали, в сервизите както и на всякъде, да излизате с молбите и че сте "на зор" ,аз не съм. И от там явно идват разминаванията.
Само ще обърна внимание, без да се опитвам да плюя когото и да било.Когато споделих че съм отправил запитване и чакам отговор ,хора познаващи въпросния колега Toyota forever, ми се изсмяха "е ти намери кого да питаш","забрави" и "не очаквай да ти е евтино или пък да стане бързо или да си доволен".
Аз участвам и в други форуми, искам да отбележа и съм свикнал по тази причина,да давам (за моите изделия) и да получавам по друго отношение и цена и да се интересувам, какво мислят хората в тези форуми, за това как се отнасям с тях.
И последно, аз не участвам в нито един форум, с цел да си осигурявам работа !!!!!

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от slowtraveler » 03 Авг 2019 10:33

Точно там ви е грешката - колегата не си осигурява работа през форума, нито пък е 'магазин' . Човекът си работи в сервиз и основната работа му е ремонта на автомобили. Да, има канал за доставка на оригинални тойотски части.
И аз познавам лично колегата, и за нещата, които съм питал съм останал доволен от решението... Колегата е споделял какви са му възможностите и аз решавам дали мога да чакам или не.
Както се вижда в темата - колегата Ви е отговорил. Ама не ви устройвало - лошо няма.. Варианти има много - търсите си алтернатива и толкова.
В случая подмятането, че не участвате в нито един форум с цел да си осигурявате работа как да го разбираме? Че участвате във форумите само за да 'минете тънко'?! Защото Вашите мнения са само в тази тема, и само насочени срещу колега, от който други колеги са били останали доволни?

Да давате друга цена за вашето изделие - това не го разбрах... Малко ми заприлича на въпроса дали крокодилът е по-дълъг отколкото зелен. То и в бакалията хлабът е по-евтин от главина, ама как да сравниш дали получената цена е нормална ако ги сравняваш двете цени?!
Относно обратната връзка - неслучайно не съм оставям Вашите мнения, въпреки, че някои от тях звучат като чисто необосновано заяждане (или мрънкане на обиден).
Отново напомням - тук никой на никого не е длъжен. Да, доста хора мрънкат и против друг колега - мехаННика, що не пишел това, защо не си давал телефона и т.н... Мрънкачи много. А обяснението е просто - човекът си има работа и често няма време постоянно да се занимава с интернет проектите. В същото време се е доказал и като добър специалист, и като ЧОВЕК (особено в темата за помощта по ремонта на автомобила на Калин, която форумът, заедно с личното съдействие/ръце точно на този колега, заедно с доставени части от Toyota forever бе решен въпроса на закъсал колега)..
Да, има странни колеги, които оставят телефони и мрънкат що не са им звънели, вместо да се опитат човешки да се ориентират 'как работят нещата'... Навярно от прекалено голямо самочувствие (или комплекси заради липса на такова) очакват някой да почне да ги търси и да им се моли 'ама купи от мен, пък аз ще ти го дам без пари' ?!!
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

stivemaster
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Юли 2019 18:27
Местоположение: Варна
Автомобил: RAV4 II

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от stivemaster » 03 Авг 2019 12:23

Колега мислите ли че Toyota forever има нужда от адвокат ,че се налага да го защитавате ? Къде в първия пост на тази тема пише - "Човекът си работи в сервиз и основната работа му е ремонта на автомобили" ? Аз чета друго ,обърнете внимание !
Прочетете пак поста-отговор който съм получил и си помислете, какво в него би могло да ме устройва ! Съдържа ли той нещо от това което съм попитал ?
"Друга цена" - определение като за вас, означава че една общност решава, че между членовете си ще предоставя определена отстъпка от редовната цена ! В други форуми, това е формула която работи и се приема за жест на приятелство или колегиалност или както искате си го обяснете.
След това което сте написали, не знам дали да отбележа (според мен не правите разлика) че забележката ви, че никой не ми бил длъжен е отправена, след пост в тема с чисто търговска цел !
Накрая, когато се опитвам да получа почтено предложение, за нещо което искам да си платя, да ме сравнявате с мрънкач ,може само ако сте до мен,а не разчитате "уж" на анонимността на форума !
Няма нужда да ми отговаряте, очевидно няма какво повече да си кажем !

Аватар
slowtraveler
Мнения: 4857
Регистриран на: 28 Май 2006 21:44
Местоположение: Варна
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD
Благодарил/а: 141 пъти
Получена  благодарност: 135 пъти

Изгодни оригинални авточасти - "Геомоторс" ЕООД Варна - 0898565995

Мнение от slowtraveler » 03 Авг 2019 14:52

Колега, не става въпрос за адвокатстване, а просто Ви обясних 'как работят нещата'.... Защото такъв подход е меко казано странен - първо мнение във форум 'дайте ми цена на еди-какво си (ама не съвсем ясно - затова и колегата е подпитал), телефон еди-какъв си'... След което следва 'ама вие не ми вдигате веднага телефона - за нищо не ставате'...
Проблемът е единствено Ваш, че не искате да го разберете...
Разбира се, че никой не ви е длъжен, дори и след пост в тема с търговска цел... Както навярно Ви е известно - повечето форуми са място за взаимопомощ, а не 'магазин'...
Съответно темите тук са пуснати безвъзмездно и на отговорност на продавачи и купувачи.
Но самият Ви подход 'с рогите' е напълно погрешен, и дори ме учуди спокойната реакция на колегата..
Неслучайно се появява и групата 'нежелан клиент' - дори и в търговията е нужно съгласието и на двете страни за да стане сделката. Дори и да искате да си платите, това не означава, че продавачът задължително иска да работи точно с Вас...
И не само в търговията на дребно, но и в търговията на индустриална техника - убеден съм, че по служебна линия това Ви е перфектно известно.
А при Вашият подход би ме учудило да сте си оставили 'вратичката отворена' с колегата..
Вие имате алтернатива - колегата твърдо не е монополист и Вие спокойно може да потърсите алтернатива, която би ви устроила, така, че не виждам драмата.
Най-лесното е да отидете в Карком - там навярно ще ви хареса кафето (но навярно - не и цената :) )..
Аз също май веднъж съм говорил с Люцкан на тема конкретна дребна работа и материали - по времето, когато исках, му бе зает графика и не ме устройваше времето в което той можеше... Ами няма драма - намерих си алтернатива, но това не е повод да мрънкам из форума как може такова нещо, точно когато искам аз, Люцкан да не хвърли останалата си работа и да почне да се занимава точно с мен...

Да се опитате да убедите колегите, които са останали доволни от колегата - едва ли ще е възможно просто защото те са получили това, което са търсили и то на добра цена...
Да развалите 'бизнеса' на колегата - също едва ли бихте могли просто защото това го прави повече като услуга, отколкото за бизнес - прехранва се от друго, а и за някои неща наистина предлага изгодни и оригинални части...
Така, че каква Ви е целта?

Анонимност във виртуалното пространство - няма такова нещо г-н Стефанов :) Историята с НАП само илюстрира това пред публиката :)

Така, че смятайте, че съм изразил персонално мнението си относно това Ви държане.
Пък живот и здраве - ако имам ходене в района - мога да намина да обсъдим на кафе какъв точно е бил проблема :) (внимавайте като маневрирате в района, че видна съфорумка паркира пред онзи висок блок :) )...

Поздрави/Жоро :thumbsup:

P.S. Абе да няма някакви слънчеви изригвания - такъв панаир за една неуспешна (навярно) покупка?
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта