RAV4 XA30 2.4 2AZ-FE VVTi 170HP - Възможен ли е монтаж на ГИ ?

Публикувай отговор
Аватар
rudolf
Мнения: 4490
Регистриран на: 21 Ное 2007 02:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от rudolf » 25 Май 2010 09:52

ValShopov написа: ....
мисля че е редно да спреш да характеризираш кой какъв е,и малко повече да се придържаш към техническата обосновка на мненията си....личните ви спорове започват да дразнят.
:thumbsup:

Аватар
ValShopov
Мнения: 29
Регистриран на: 11 Фев 2010 21:35
Местоположение: sofiq

Мнение от ValShopov » 25 Май 2010 10:49

rudolf написа:
ValShopov написа: ....
мисля че е редно да спреш да характеризираш кой какъв е,и малко повече да се придържаш към техническата обосновка на мненията си....личните ви спорове започват да дразнят.
:thumbsup:
съгласен но не съъм го започнал аз спора дадох мнение по темата ... и разбира се нашият човек реши отново да обижда

Аватар
ValShopov
Мнения: 29
Регистриран на: 11 Фев 2010 21:35
Местоположение: sofiq

Мнение от ValShopov » 25 Май 2010 10:50

ValShopov написа:
rudolf написа:
ValShopov написа: ....
мисля че е редно да спреш да характеризираш кой какъв е,и малко повече да се придържаш към техническата обосновка на мненията си....личните ви спорове започват да дразнят.
:thumbsup:
съгласен но не съъм го започнал аз спора дадох мнение по темата ... и разбира се нашият човек реши отново да обижда
:thumbsup:

b_d

Мнение от b_d » 25 Май 2010 12:13

ValShopov написа:
ValShopov написа:
rudolf написа:
мисля че е редно да спреш да характеризираш кой какъв е,и малко повече да се придържаш към техническата обосновка на мненията си....личните ви спорове започват да дразнят.
:thumbsup:
съгласен но не съъм го започнал аз спора дадох мнение по темата ... и разбира се нашият човек реши отново да обижда
:thumbsup:
А ти какво очакваш да се случи, като 100% от мненията ти (които не са заяждане) са дивотии без каквито и да било аргументи в тяхна подкрепа.

То не беше екстремно спиране с моторна спирачка, то не беше трошене на двигатели на газ...

Ако искаш да пишеш тук след като напишеш нещо трябва да напишеш и защо мислиш така! Ако не ти харесва си бий камшика!

Аватар
ValShopov
Мнения: 29
Регистриран на: 11 Фев 2010 21:35
Местоположение: sofiq

Мнение от ValShopov » 25 Май 2010 13:33

bad_dog написа:
ValShopov написа:
ValShopov написа: съгласен но не съъм го започнал аз спора дадох мнение по темата ... и разбира се нашият човек реши отново да обижда
:thumbsup:
А ти какво очакваш да се случи, като 100% от мненията ти (които не са заяждане) са дивотии без каквито и да било аргументи в тяхна подкрепа.

То не беше екстремно спиране с моторна спирачка, то не беше трошене на двигатели на газ...

Ако искаш да пишеш тук след като напишеш нещо трябва да напишеш и защо мислиш така! Ако не ти харесва си бий камшика!

а ти сега каъв се явяваш да e*e армията на спасението ли ....... а относно какви неща пиша има нормален начин по който можеш да кажеш грешиш а не да нападаш и обиждаш ЦЪРВУЛ ТАКЪВ .....

b_d

Мнение от b_d » 25 Май 2010 14:02

ValShopov написа:
bad_dog написа:
ValShopov написа: :thumbsup:
А ти какво очакваш да се случи, като 100% от мненията ти (които не са заяждане) са дивотии без каквито и да било аргументи в тяхна подкрепа.

То не беше екстремно спиране с моторна спирачка, то не беше трошене на двигатели на газ...

Ако искаш да пишеш тук след като напишеш нещо трябва да напишеш и защо мислиш така! Ако не ти харесва си бий камшика!

а ти сега каъв се явяваш да e*e армията на спасението ли ....... а относно какви неща пиша има нормален начин по който можеш да кажеш грешиш а не да нападаш и обиждаш ЦЪРВУЛ ТАКЪВ .....
Явно няма да пишеш тук... Току що получи бан!

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 25 Май 2010 14:16

ValShopov написа:
diver написа:
ValShopov написа:тцтцтц ти до кога ще продължаваш да се заяждаш май тук ти е единственото поле за изява......мн комплексирано човече си... клавиатурен рицар
Докато не спреш с мозъчните диарии например. Опитай да помислиш, следващия път преди да се изцепиш с поредната глупост. Цял свят кара на газ, само акнето от люлин, дето няма 1 резервоар напълнен вика ГАЗ не....

По повод колко съм клавиатурен рацер, кога викаш ще ме напляскаш с оня леген соларата? Докато те чакам взема туря едно газово освен laugh.gif laugh.gif laugh.gif
къде да те пляскам то ясен резултата се занимавам тука по кръстовщата да се стрелкам ... ама то ти не трябвада шофираш че не знам електрическата количка ще тръгне ли изобщо с такава пържола като теб
За компенсация на БАН-а има шанс да изкараш едни 500лв, ако тате даде легена разбира се. А до колко съм кюфте, кепапче или пържола, глей да не разбереш скоро люлински сопол!
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

IVOtuning
Мнения: 330
Регистриран на: 13 Авг 2006 22:37
Местоположение: Испания
Получена  благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от IVOtuning » 25 Май 2010 15:24

zi_zi_top написа:Аз не мога да дам компетентен отговор за вредите от ГИ на VVT-i.

НО давате ли си сметка колко автомобили с много по-калпави ДВГ , с калпави масла и т.н. карат стотици хиляди километри на газ без проблем (за справка попитайте таксиджиите).
Аз лично преди години съм карал един Алеко около 100 000 км на газ без никакви забележки.

Тойотските ДВГ се славят като много добри и здрави. Не ми се вярва да са "изпилени" точно на ръба, че и най-малките отклонения да ги скапват.

Ако ГИ е качествен и е сложен грамотно не би трябвало да има проблеми. :thumbsup:
+1 :thumbsup: напълно съм съгласен с теб

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от nowyaris » 25 Май 2010 19:13

diver написа:
ValShopov написа:
diver написа:
Докато не спреш с мозъчните диарии например. Опитай да помислиш, следващия път преди да се изцепиш с поредната глупост. Цял свят кара на газ, само акнето от люлин, дето няма 1 резервоар напълнен вика ГАЗ не....

По повод колко съм клавиатурен рацер, кога викаш ще ме напляскаш с оня леген соларата? Докато те чакам взема туря едно газово освен laugh.gif laugh.gif laugh.gif
къде да те пляскам то ясен резултата се занимавам тука по кръстовщата да се стрелкам ... ама то ти не трябвада шофираш че не знам електрическата количка ще тръгне ли изобщо с такава пържола като теб
За компенсация на БАН-а има шанс да изкараш едни 500лв, ако тате даде легена разбира се. А до колко съм кюфте, кепапче или пържола, глей да не разбереш скоро люлински сопол!
DIVER,ноември 2007,сподели в Този многоуважаем форум,че си на 42 г.,182 см. и 100 кг.По прости сметки сега би трябвало да си на 46,182 см. и не знам колко кг.Тогава искаше да сменяш пелените на някякъв от Горубляне.Сега този от Люлин бил сопол.И аз в момента съм на 46 г.,194 см. и 120 кг.Просто още на 16 г. разбрах,че така както спориш ти,не трябва да се спори.Всеки си има негова писта и си бяга по нея.Ако нещо не ти харесва в другия,не му обръщай внимание.Извини ме,ако съм те засегнал.Иначе съм от Русе,Ако ще идваш и при мен,моля да ме информираш предварително.Благодаря.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 25 Май 2010 19:37

nowyaris написа:
diver написа:
ValShopov написа: къде да те пляскам то ясен резултата се занимавам тука по кръстовщата да се стрелкам ... ама то ти не трябвада шофираш че не знам електрическата количка ще тръгне ли изобщо с такава пържола като теб
За компенсация на БАН-а има шанс да изкараш едни 500лв, ако тате даде легена разбира се. А до колко съм кюфте, кепапче или пържола, глей да не разбереш скоро люлински сопол!
DIVER,ноември 2007,сподели в Този многоуважаем форум,че си на 42 г.,182 см. и 100 кг.По прости сметки сега би трябвало да си на 46,182 см. и не знам колко кг.Тогава искаше да сменяш пелените на някякъв от Горубляне.Сега този от Люлин бил сопол.И аз в момента съм на 46 г.,194 см. и 120 кг.Просто още на 16 г. разбрах,че така както спориш ти,не трябва да се спори.Всеки си има негова писта и си бяга по нея.Ако нещо не ти харесва в другия,не му обръщай внимание.Извини ме,ако съм те засегнал.Иначе съм от Русе,Ако ще идваш и при мен,моля да ме информираш предварително.Благодаря.
Къде видя спор? При спора има някаква теза която се доказва, в слуачая има констатация без никави агрументи и то не за първи път...

Код за потвърждение: Избери целия код

кой ви е учил да карате коли.... 

Код за потвърждение: Избери целия код

газта е боклук и трее се забрани със закон.... 
Все "умни" и "аргументирани" предложения и констатации, та по същата логика констатирам - сопол. Колкото до засягането, мога да се засегна от някой на чието мнение държа.

В духа на добрия тон, ако ми покажеш един смислен и обоснован пост на младежа съм готов да се извиня До тогава може си задържиш мнението как се спори, и на кой стадион или писта се бяга.
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от nowyaris » 25 Май 2010 20:05

"Кой ви е учил да карате" и "Газта тее да се забрани с закон" не са мнения на сопола , а на колегата Katzo.Уверих се,че никой не е в състояние да те засегне.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 25 Май 2010 20:26

nowyaris написа:"Кой ви е учил да карате" и "Газта тее да се забрани с закон" не са мнения на сопола , а на колегата Katzo.Уверих се,че никой не е в състояние да те засегне.
ValShopov написа:Що си копувате коли който не можете да храните ?!?!?!?!?! Никаква газ!!!!!! (освен ако не ти се виси по сервизи)
ValShopov написа:Tuk mai imame dosta pishman shofiori razbira se che trqbva maksimalno mn da se izpozva dvigatelqt kato spirachka ...... az izpozvam skorostite dori i pri ekstremno spirane mn po burzo e .... izvinqvam se za latinicata....

Смисъла е същия доволно глупави и неаргументирани твърдения. Сега дай и смисления пост?
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

nowyaris
Мнения: 4515
Регистриран на: 11 Фев 2009 16:17
Местоположение: ЛИНЦ/АТ
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от nowyaris » 25 Май 2010 23:54

Няма смисъл.

diver
Мнения: 3528
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:35
Местоположение: София

Мнение от diver » 26 Май 2010 08:29

nowyaris написа:Няма смисъл.
Тогава за какво си даде труда да пишеш изобщо? Или няма смисъл, защото не си прав?
Изображение
maggkrabar написа:останах без пукната пара....
Bad Dog написа:Курвите имат висок разход на градско.

Аватар
didak
Мнения: 1215
Регистриран на: 04 Юни 2007 09:49
Местоположение: Варна

Мнение от didak » 26 Май 2010 09:03

diver написа:
nowyaris написа:Няма смисъл.
Тогава за какво си даде труда да пишеш изобщо? Или няма смисъл, защото не си прав?
По-скоро ти не си прав.
Yaris 1,0-1999->Yaris 1,3-2009->Yaris 1,33-2009

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта