Продавам Джип Гранд Чероки

Ако искате да продадете или купите вашата ТОЙОТА
Отговори
Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44
Автомобил: Джип Гранд Чероки 2014/3.0CRD

Продавам Джип Гранд Чероки

Мнение от slowtraveler » 11 юли 2019 00:24

Здравейте колеги,
Не е майтап tooth.gif
Лондон е скъп град за издръжка на студенти както знаят някои от колегите, та след известен размисъл реших да модифицирам и редуцирам автопарка...
Та затова (с голямо съжаление) предлагам на тезгяха личния си автомобил, купен от Балкан стар - Варна (вече Силвър стар):
Джип Гранд Чероки WK2 Overland, моделна година 2014. 3.0 дизел 250к.с. / 8-скоростен автоматик (ZF 8HP70 - използван при Рейндж-Ровър, БМВ Х5, Ауди и т.н.)
Първа регистрация 10.12.2013г.
Километри - 87000km
Обслужвана само в Балканстар.
Пълно автокаско и ГО до края на Февруари 2020г.
ТО и преглед - декември 2019г (по километри ТО има още около 14х.км)...
Към 'допълните действия' - при последно ТО - сменена и спирачна течност. Предни спирачни дискове и накладки сменени с афтърмаркет (оригиналните не ми харесаха) (на около 1000км). Друго не е пипано освен масло ДВГ и филтри.
Относно автоматика половината народ (имам предвид като официални приказки) твърдят, че маслото не се сменя, а другата половина препоръчва смяна на маслото на 160х.км...
Летните гуми Ханкук 275/50/20 на около 10х.км - трудноотличими от нови. Зимните - Нокиан 265/50/18 в добро състояние (вероятно безпроблемно ще изкарат още поне две зими).
Като оборудване - ще приложа офертата, по която купих автомобила (само VIN номера не е същия), но накратко - LED DRL и габарит (гаснещ при мигач) предни LED мигачи и задни габарити, биксенон, фарове за мъгла, дистроник с автоматично и аварийно спиране, датчици за мъртва зона и за движение на обект зад автомобила (удобно когато подаваш задница за да излезеш от паркинг) 4х отопляеми седалки и волан. Вентилирани предни седалки. Електрически управляеми, отопляеми, затъмняеми, прибиряеми огледала. Стъклен таван от две части (едната - нормален ел.шибидах) с ел-щора. Автоматично сушене на спирачките при дъжд. Автоматични светлини + автоматични дълги. Раздатка с бързи/бавни. Блокировка на раздатка и заден диференциал. Селектор за офроуд режими. Въздушно окачване. И т.н. и т.н...
Цена 49900лв.

Ако имате въпроси - питайте..

За снимките - ще направя нови, че направо ме е срам да покажа сегашните - сложил съм апарата на 'автомат' и е направил такъв рязък фокус, че всичко зад фокуса е размазано :)
(тази е от по-добрите, познайте какви са другите снимки tooth.gif )
jp1.jpg
jp1.jpg (185.09 KБ) Видяна 177 пъти
Иначе външно изглежда така :)
jp2.jpg
jp2.jpg (323.35 KБ) Видяна 177 пъти
Описанието на автомобила съгласно офертата на Балканстар, която ми бяха дали преди покупката (само VIN номера на моя бе различен )
offer.jpg
offer.jpg (643.75 KБ) Видяна 177 пъти
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Отговори