Проблем с USB Toyota Auris Hibrid 2015

hkastelov
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Ное 2021 08:27
Местоположение: Дупница
Автомобил: Тойота Аурис 2015 хибрид
Получена  благодарност: 2 пъти

Проблем с USB Toyota Auris Hibrid 2015

Мнение от hkastelov » 24 Дек 2022 17:08

Здравейте от няколко месеца карам Аурис 2015 и не мога да му включа някои функции все още и ще помоля за съдействие, USB то не работи, включвам флашка, тя светва червено, което ми дава сигнал, че си идва до нея ток, но нищо не се случва на медията, нито грешка, нито нищо, все едно не съм включил нищо, пробвах с различни флашки и с по-малък капацитет до 2гб, но не става, форматирал съм я на фат 32, но пак не тръгва, AUX е същия проблем не отчита нищо, почвам да си мисля че проблема е в радиото, блутото също не мога да го включа, на радиото си включена отметка на блуто има парола 4 нули, но телефона не се свързва въобще не е видима мрежата, направо се видях в чудо, ако някои е имал някои от проблемите и го е решил нека сподели.

hkastelov
Мнения: 8
Регистриран на: 06 Ное 2021 08:27
Местоположение: Дупница
Автомобил: Тойота Аурис 2015 хибрид
Получена  благодарност: 2 пъти

Проблем с USB Toyota Auris Hibrid 2015

Мнение от hkastelov » 28 Дек 2022 21:31

Няма интерес и съдействие по темата, но понеже успях да реша проблема и ще дам обратна връзка, за да съм полезен и на друг. След голямо лутане, презаписване на флашки, смяна на формати на фат 32, дори преинсталирах уиндолса на компютъра и нищо не помагаше да тръгне медията. Хрумна ми да търся механичен проблем и хлабава връзка на някоя букса, разглобих и свалих медията, проследих кой кабел идва от към USB то и влиза в медията, за мое учудване всичко беше стегнато и добре включено, но все пак реших да го изключа този кабел за около 1 мин и след което го включих и все едно медията се растартира и хоп чуда флашката тръгна, извода ми е, че нещо е било зацепило софтуерно и без да искам го растартирах, ако на някои не му разпознава флашката, може да го пробва, буксата е малка сива със сив кабел, други сиви букси няма, така че не може да я объркате.

Аватар
svilen_82
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Ное 2021 20:09
Местоположение: Ruse
Автомобил: AURIS 2014g.hibrid

Проблем с USB Toyota Auris Hibrid 2015

Мнение от svilen_82 » 23 Авг 2023 08:07

Благодаря,полезно беше

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта