Всичко, което трябва да знам за yaris hybrid преди покупката му

Аватар
ufer
Мнения: 2589
Регистриран на: 12 Ное 2010 10:35
Местоположение: Бургас
Автомобил: MR2 AW11 (MK1a)
Благодарил/а: 15 пъти
Получена  благодарност: 33 пъти

Всичко, което трябва да знам за yaris hybrid преди покупката му

Мнение от ufer » 05 Ное 2021 14:09

Тази пуста пандемия открехна какви ли не апетити, хайде да идва новият световен ред и да сложи всичко на мястото му, че душа не остана... tooth.gif

travelboy1965
Мнения: 203
Регистриран на: 04 Окт 2021 12:15
Местоположение: Варна
Автомобил: Меган 2,Корола 1.8 хибрид
Получена  благодарност: 1 път

Всичко, което трябва да знам за yaris hybrid преди покупката му

Мнение от travelboy1965 » 05 Ное 2021 18:54

Аз предния месец поръчах само че Корола от Варна и лизинга гледам 2.2%.Ама така ако ще ме цакат ще я платя цялата.То и без това банките само закриват депозити.

travelboy1965
Мнения: 203
Регистриран на: 04 Окт 2021 12:15
Местоположение: Варна
Автомобил: Меган 2,Корола 1.8 хибрид
Получена  благодарност: 1 път

Всичко, което трябва да знам за yaris hybrid преди покупката му

Мнение от travelboy1965 » 05 Ное 2021 18:58

eli70o0 написа: 04 Ное 2021 23:48 Темата за намаленията е заключена и ще използвам да пиша отново тук.
Слев посещение вчера в представителството във Варна оставах неприятно изненадана. Очаква се и друга активност, но за момента само и единствено 0% лихва и това реално си е нещо, но само при покупка на лизинг, което и тогава не е кой знае какво. Другата неприятна изненада беше, че в офертата от търговеца цената е даже с 300лв отгоре(да, 300лв са нищо на фона на цената на автомобила) отколкото при набиране в сайта и ценообразуване по ценова листа.
Доставката при поръчка сега е след 20.04, което ме замисли да изчакам изложението през юни. Струва ли си? Дали там ще получа наистина оферта? Четох за предходни години, че са получавани добри отстъпки, особено в последните дни на изложението, но дали и догодина при тази липса на автомобила на склад?
Разочаровах се, наистина. Март 2017 при покупка на друг нов автомобил(не тойота) отстъпките бяха реални, а тук отстъпката е завишение в цената. И не, няма грешка, на офертата си пише модела и оборудването.
Може и да получиш отстъпка юни месец ама базовата цена дотогава ще е скочила с2-3к.Аз преди да поръчам Тойота говорих с рено и само за 2седмици имаше вече нова цена с 3К отгоре.

eli70o0
Мнения: 69
Регистриран на: 14 Окт 2016 14:21
Местоположение: Варна

Всичко, което трябва да знам за yaris hybrid преди покупката му

Мнение от eli70o0 » 05 Ное 2021 19:12

И това го има, благодаря!
Ще помисля.
Тя може и вече да е скочила малко, щом офертата ми от дилъра е по-висока от ценова листа.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта