Относно големите забавяния при покупка на нов автомобил

Borkata_
Регистриран: 13 дек 2021 20:34
Автомобил: Toyota Corolla

Мнение от Borkata_ » 13 дек 2021 20:50

Здравейте,нямам идея дали тази тема би била полезна,по-скоро я пускам може би заради това,че съм малко припрян та ако се сметне за ненужна не бих се сърдил ако се изтрие.На 5ти Ноември в дилърство на Тойота капарирах Корола Туринг Спорт и ми беше обявено,че най-ранната дата за доставка е 28ми Май.Това са близо 7 месеца.От тогава са минали около 40 дни.Днес случайно имах път към магазина,влязох да попитам дали случайно имат някаква по-точна информация относно пристигането но нямаха.Говорих с хора ,които също са чакали за автомобил през последните година-две,четох разни неща из нета и общо взето останах с впечатление,че по-скоро колите идват по-рано от обявената дата отколкото след нея.Моля колеги които са минали през това чакане да споделят колко месеца са им обявили при капарирането на колата и колко действително са минали до доставката.Така може би ще се създаде малко по-точен ориентировъчен срок па макар и теоретичен.

Потребителски аватар
slowtraveler
Регистриран: 28 май 2006 21:44
Автомобил: Nissan Qashqai 2008/2.0/AWD

Мнение от slowtraveler » 13 дек 2021 21:11

Здравейте и добре дошли...
Моля ползвайте търсачката и положете старание да проверите в кой раздел пускате темата (Корола не е модел на Лексъс :) )...
Предполагам тук ще намерите отговор на въпроса си, и там може да продължите дискусията :)
viewtopic.php?f=1&t=20&p=396232&hilit=% ... B0#p396232
Toyota Avensis 1.6 VVT-I / 2002г --> Mazda6 /2008 --> JGC 3.0/2014 --> ???
Chevrolet Kalos 1.4/16V/2004-> Nissan Qashqai 2.0 4x4 2008

Заключена