Victor diesel Карлово

mexo_gb
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Апр 2017 22:16
Местоположение: Казанлък

Victor diesel Карлово

Мнение от mexo_gb » 04 Май 2017 14:00

Историята е следната- Тойота Авенсис светва чека, влиза в авариен режим и проблем.Трябва майстор.Къде къде айде в карлово при виктор,въпреки,че ме предупредиха недей няколко човека,които го познават.Отивам все пак-нали уж голям майстор бил.Идва мазника един усмихнат обясних му проблема и ме убеждава-"няма проблем ще я оправим". Минаха се 2 седмици през които му звъня и ми вика "работим но още не сме открили проблема". Ядосах се и ходих на място да видя-изобщо не беше мърдана колата.Извиках го да поговорим мазника взе да ме отбягва уж че имал много работа.Питам кво правим- ми вика "ти решавай" Взех си колата с огромно съжаление и спрях на 1-та бензиностанция да измия стъклата че беше много мръсна.Идва работника там и ме пита дали е била на майстор. Споделих му къде съм бил-човекът се ядоса и ми сподели,че е за бой тоз "хубавец". Та както и да е. Никой от Карлово и околията не ходи вече там.Просто споделям rolleyes.gif

Аватар
marinru
Мнения: 15
Регистриран на: 04 Дек 2022 18:04
Местоположение: Dusseldorf
Автомобил: Trabant
Благодарил/а: 2 пъти

Victor diesel Карлово

Мнение от marinru » 09 Дек 2022 20:57

Виктор е "майстор" само на думи.Преди доста години (повече от 20) , когато беше учител по Автомобили и кари в Карловския техникум,дори не можеше да ни обясни елементарни въпроси свързани с дизеловите или бензинови двигатели.Оставяше ни редовно да разглеждаме старата и остаряла "автомобилно-руска техника" ,а той си правеше парички и лъжеше още по онова време заблудените граждани.Преди около 15 години умишлено отидох в неговия сервиз,за "диагностика" на помпа-дюза,а той като ме позна се скри в офиса си и не пожела дори и да разговаря с мен.Отбягвайте го този прословут "майстор" ,а също и в рекламната му фирма в с.Васил Левски !

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта