Oбозначителни знаци

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
El Camino

Oбозначителни знаци

Мнение от El Camino » 11 Юли 2005 18:24

Колко ми се искаше на Тойота срещата да се знае, че не съм от почитателите на лъскавите, бързи и екологични Селики, а се заглеждам по old schoola и по - точно АЕ86ците. Ама на, чак сега си направих обозначителна маркировка:).
Идеята на тая дето скалъпих е следната. Ходи си некой зад теб и гледа гърба - "Цъък, тоя пък кво се прави на дрифтаджия?! ".
Обаче ако пича е фен, усеща АЕ86то и каква е работата и става мохабета .cool.gif То не, че не стана и тоя път, ма аз ги заговарях всичките дечурлига biggrin.gif .
Днес ще я принтирам и я обличам да я пробвам на улицата wink.gif biggrin.gif .
Блу, благодаря за професионалната помощ! :thumbsup:
Прикачени файлове
"Цъък, тоя пък кво се прави на дрифтаджия?! "
"Цъък, тоя пък кво се прави на дрифтаджия?! "
Fitted_Back.png (128.16 KiB) Преглеждано 6283 пъти
"Бре, деба маа му. Тоя да не е от наште?"
"Бре, деба маа му. Тоя да не е от наште?"
Fitted_Front.png (264.38 KiB) Преглеждано 6282 пъти
Последно промяна от El Camino на 11 Юли 2005 23:38, променено общо 1 път.

b_d

Мнение от b_d » 11 Юли 2005 18:31

Яко - определено ме кефи :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: worthy.gif worthy.gif w00t.gif

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 11 Юли 2005 19:00

По повод на многократните и все несполучливи опити да си направим фланелки на форума, стикери и други т.нар. опознавателни знаци, ето една хубава идея от El Camino! :thumbsup: Мисля, че всеки може да си поръча фланелка с надпис/картинка/снимка по избор и да си я носи при всеки удобен случай, така един ще пропагандира дрифта, друг турбинирането, трети просто любимия си модел от любимата ни марка. :whistle:

Аватар
PAKETA_1
Мнения: 642
Регистриран на: 21 Фев 2005 09:54

Мнение от PAKETA_1 » 11 Юли 2005 22:19

Работата е че трябва да поръчаш най-малко 6 фланелки доколкото си спомням...
ЕлКамино - няма ли някъде да пише "toyotaBG.net"?

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 11 Юли 2005 23:23

i as shte si vzema edna vapreki che ne karam AE86 (za sega) :)
4efte powered tercel (201 whp @ 14psi)

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Юли 2005 23:34

Mомчета, много се радвам, че ви харесаха biggrin.gif . За отпечатването - оказва се, че тук в моето село има едва ли не на всяка крачка oт така наречените copy shops и цената доколкото проверих е 13 евро на тениска - двустранно, само май не правят двуцветно.
Нямам против да поръчаме общо, но там въпроса е, дали всички ще са навити на подобен дизай, а и пътните до Европа?

Колкото до надписа - вервайте ми, опитах да вкарам как ли не някакъв допълнителен надпис.. е не влиза. Задницата е претрупана и предницата изисква чистота и яснота.
Идеята ми беше да сложа отдолу или отстрани лента, която да прилича на пътната настилка и да създава усещането за дрифт. Лентата обаче да е всъщност от имената на сайтовете за АЕ86 в дребен шрифт - www.club4age.com www.aeu86.org www.toyotabg.com www. toyomods.... www.ae86.co.uk.
Eфектно, но не влиза наистина unsure.gif . То и надписа АЕ86 е малко въпросен за мен rolleyes.gif .
Ако искате мога да ви пратя картинките към Америката или направо линка към проекта в customink.

El Camino

Мнение от El Camino » 11 Юли 2005 23:52

Една малка новина - Блу ще се включи също с предложение за тениска. Бих предложил да изчакаме и него :thumbsup:

Аватар
Xeku
Мнения: 1396
Регистриран на: 27 Сеп 2004 15:33
Местоположение: София
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Xeku » 12 Юли 2005 00:06

Aко ще има надпис www.toyotabg.com, ще трябва да се добави и "Сlosed by owner" mad.gif , предполагам, че все пак става дума за www.toyotabg.eu wink.gif

El Camino

Мнение от El Camino » 12 Юли 2005 09:28

Вярно unsure.gif , сори за неточността, ма снощи преди лягане wacko.gif smile.gif ...

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 12 Юли 2005 10:39

Xeku написа:Aко ще има надпис www.toyotabg.com, ще трябва да се добави и "Сlosed by owner" mad.gif , предполагам, че все пак става дума за www.toyotabg.eu wink.gif
Хахаха ! Недей с лошо де biggrin.gif
За тениските - не че нещо ама по-голямата част от членовете карат други модели - не върви да им натрапим АЕ86 дизайна. А и тениските са "реклама" на клуба, нали ? В този смисъл по-важен е надписа и лого отколкото снимка на АЕ86 Корола.

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Re: Oбозначителни знаци

Мнение от cj » 12 Юли 2005 10:39

El Camino написа: Ходи си некой зад теб и гледа гърба - "Цъък, тоя пък кво се прави на дрифтаджия?! "
Ако питаш мен, следващата стъпка е да си купиш едно от ония квадратни "У"-та за колата. tongue.gif Така вече хората ще си мислят: "Я, дрифт инструктор!" :thumbsup: tongue.gif
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

El Camino

Re: Oбозначителни знаци

Мнение от El Camino » 12 Юли 2005 10:44

cj написа:
El Camino написа: Ходи си некой зад теб и гледа гърба - "Цъък, тоя пък кво се прави на дрифтаджия?! "
Ако питаш мен, следващата стъпка е да си купиш едно от ония квадратни "У"-та за колата. tongue.gif Така вече хората ще си мислят: "Я, дрифт инструктор!" :thumbsup: tongue.gif
Хаха - тва и идея определено и е доста по ефективно от надписите "1.1l" "1.3l" отзад на колата. Няма да се оттървеш от навлеци, дето ще се мъчат да те изпреварват и градското ще се превърне направо във Ф1 изживяване:))).[/list]

b_d

Re: Oбозначителни знаци

Мнение от b_d » 12 Юли 2005 11:17

El Camino написа:
cj написа:
El Camino написа: Ходи си некой зад теб и гледа гърба - "Цъък, тоя пък кво се прави на дрифтаджия?! "
Ако питаш мен, следващата стъпка е да си купиш едно от ония квадратни "У"-та за колата. tongue.gif Така вече хората ще си мислят: "Я, дрифт инструктор!" :thumbsup: tongue.gif
Хаха - тва и идея определено и е доста по ефективно от надписите "1.1l" "1.3l" отзад на колата. Няма да се оттървеш от навлеци, дето ще се мъчат да те изпреварват и градското ще се превърне направо във Ф1 изживяване:))).
Ама как ще ги депресираш. Не е истина.

Аватар
NaLordaZenata
DRIFT мацка
Мнения: 295
Регистриран на: 08 Мар 2005 13:35

Мнение от NaLordaZenata » 12 Юли 2005 15:23

El Camino написа:Една малка новина - Блу ще се включи също с предложение за тениска. Бих предложил да изчакаме и него :thumbsup:
И сега щото ме издаде, се налага вече да пусна докъдето съм стигнала.
Но търпя критика и забележките са добре дошли tongue.gif
Прикачени файлове
t-shirt_2.jpg
t-shirt_2.jpg (41.75 KiB) Преглеждано 6196 пъти
t-shirt_1.jpg
t-shirt_1.jpg (51.67 KiB) Преглеждано 6196 пъти

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 12 Юли 2005 20:29

blue написа:
El Camino написа:Една малка новина - Блу ще се включи също с предложение за тениска. Бих предложил да изчакаме и него :thumbsup:
И сега щото ме издаде, се налага вече да пусна докъдето съм стигнала.
Но търпя критика и забележките са добре дошли tongue.gif
tiya disaini me kefyat, kude se poruchvat? iskam XXL! :supz:

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта