Цвят за АЕ86

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула

Цвят за АЕ86

Бяло и черно (панда)
4
24%
Червен металик
2
12%
Сребрист (евентаулно + нюанси (черно))
4
24%
Тъмно зелен металик
1
6%
Патладжан (тъмно-червено-синьо) металик
2
12%
Черен металик
3
18%
Син
0
Няма гласували
Друг...
1
6%
 
Общо гласове: 17

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 06 Мар 2005 07:13

Mom4eta sled kato pregledah galeriqta na Jamie iskam samo da si kaja mnenieto v ulesnenie na EL Camino za da re6i naj-to4no kakvo mu haresva!

Spored men na Korolkata i otiva naj-mnogo - bqlo, 4ervveno, sinio ili tumno sinio. Ve4e e vupros na vkus dali nqkoj moje da kombinira edin ot gornite cvetove s 4erno! cool.gif Vsi4ko oba4e trqbva da e izpipano! Mnogo po-dobre sedi semplo boqdisana, otkolkoto natrufena ciganska karu4ka! laugh.gif
Mnogo hubavo vpe4atlenie mi napravi edna zlatista AE86-Trueno s 4eren kapak otpred, naistina si e biju taka napravena! :thumbsup:
Vsi4ki drugi "izguzitzi" s lilavo?!?, oranjevo?!?, julto?!? - ujas, mnogo lo6 vkus spored men, a i vqrvam ne samo spored men!

Ina4e o6te se 4udq koe mi po-haresva model Levin ili Trueno?!? dry.gif
Mislq 4e naj-dobre izglejda Trueno s 3 vrati(hatchback) :thumbsup:

Az li4no sum zabelqzal, 4e mnogo duh pridava na sportna kola, ako e boqdisana v edin cvqt i prez cqlata dyljina na kolata - preden kapak, pokriv, zaden kapak minawat 2 sredno debeli lenti na raztoqnie edna ot druga kolkoto sa debeli samite lenti! Lentite mogat da obhvanat prednata i zadnata prestilka(spojler)!

Tova mi e mnenieto.
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
punkara
Мнения: 1505
Регистриран на: 12 Сеп 2004 13:23
Местоположение: KP60/MA61

Мнение от punkara » 06 Мар 2005 17:21

Japanese_fever написа:Mom4eta sled kato pregledah galeriqta na Jamie iskam samo da si kaja mnenieto v ulesnenie na EL Camino za da re6i naj-to4no kakvo mu haresva!

Spored men na Korolkata i otiva naj-mnogo - bqlo, 4ervveno, sinio ili tumno sinio. Ve4e e vupros na vkus dali nqkoj moje da kombinira edin ot gornite cvetove s 4erno! cool.gif Vsi4ko oba4e trqbva da e izpipano! Mnogo po-dobre sedi semplo boqdisana, otkolkoto natrufena ciganska karu4ka! laugh.gif
Mnogo hubavo vpe4atlenie mi napravi edna zlatista AE86-Trueno s 4eren kapak otpred, naistina si e biju taka napravena! :thumbsup:
Vsi4ki drugi "izguzitzi" s lilavo?!?, oranjevo?!?, julto?!? - ujas, mnogo lo6 vkus spored men, a i vqrvam ne samo spored men!

Ina4e o6te se 4udq koe mi po-haresva model Levin ili Trueno?!? dry.gif
Mislq 4e naj-dobre izglejda Trueno s 3 vrati(hatchback) :thumbsup:

Az li4no sum zabelqzal, 4e mnogo duh pridava na sportna kola, ako e boqdisana v edin cvqt i prez cqlata dyljina na kolata - preden kapak, pokriv, zaden kapak minawat 2 sredno debeli lenti na raztoqnie edna ot druga kolkoto sa debeli samite lenti! Lentite mogat da obhvanat prednata i zadnata prestilka(spojler)!

Tova mi e mnenieto.
abe kukep, ti da ne si dizainer??? biggrin.gif cool.gif smile.gif

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 06 Мар 2005 18:13

jamie написа:http://samodisel.lorddigital.com/razni/AE86/Bodykit

Za ulesnenie pri izbora na cvetovi shemi :-)
baa lorda kolko mnogo snimki e sabral :)

btw vijte tazi - http://samodisel.lorddigital.com/razni/ ... it/dvg.jpg

jamie ti mai beshe kazal che shte pravish nestho takova ne tvoia kapak. tova da ne e tvoe proizvedenie. prosto mi e chudno kak niama da se gune ot viatara kato odolu gi niama veche podporite na kapaka.

ako moje da me svetne niakoi niama da e zle shtoto i az planiram neshto takova

jamie
Мнения: 2495
Регистриран на: 11 Сеп 2004 10:02
Местоположение: U S A

Мнение от jamie » 06 Мар 2005 18:32

ugabuga, moia kapak go sriazah malko po-razlichno - po-goliama e snishenata chast, svalena e samo na 4.4sm nadolu (no s >8sm otvor - pod ygyl e). Niama problem za zdravina - vse pak mu zavariavash 2 vertikalni plastini - te sa dostatychni. Problemi pri golemi skorosti imat niakoi aluminievi i stykloplastovi kapaci - prosto leko se ogyvat - no ne se deformirat traino ot tova taka che problem niama.
PS: Nali se sestash che tova ne e street-legal !

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 07 Мар 2005 04:54

punkara написа: abe kukep, ti da ne si dizainer??? biggrin.gif cool.gif smile.gif
Abe ne znam dali se podigrava6?!? tongue.gif , oba4e az vse pak si padam 4ovek estet, 4ovek na izkustvoto v prekiq smisul na dumata! wink.gif
Naj-lo6to e, 4e nqkoj put imam dobri idei, no ne moga da gi osu6testvq, prosto nqmam opita da pipam po-kolite kato vas mom4eta! sad.gif

Ta taka.

P.S.
Abe nqkoj 4uval li e dali moje na Civic'94 da mu mu6na edin 4A-GE?!? biggrin.gif Ama ne znam kak 6e stane sys skorostnata kutiq?!? wacko.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

ALTEZZA
Мнения: 3672
Регистриран на: 10 Сеп 2004 20:19
Местоположение: Chicago

Мнение от ALTEZZA » 07 Мар 2005 08:59

za kakvo ti e da slagash na Civic 4A dvigatel? po dobre mu sloji edin ot Acura Integra Type R, 1.8L VTEC, te sa kam 200hp(ako ne i poveche), i bi triabvalo da pasne idealno.
->

Аватар
Japanese_fever
Мнения: 9475
Регистриран на: 02 Мар 2005 05:48
Местоположение: Touge, Japan
Автомобил: 2014 Toyota Zelas
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Japanese_fever » 10 Мар 2005 08:05

ALTEZZA написа:za kakvo ti e da slagash na Civic 4A dvigatel? po dobre mu sloji edin ot Acura Integra Type R, 1.8L VTEC, te sa kam 200hp(ako ne i poveche), i bi triabvalo da pasne idealno.
Majtap da stava! tongue.gif Nqma spro, 4e 4A-GE e stanal kultov dvigatel, osobeno pri RWD i tuk mom4etata produljavat da go pravqt legenda.
Ina4e za Integrata VTEC si mnogo prav! Az ako moga na moq samo glavat da mu smenq, ama tova sa samo predpolojeniq. Del_sol_fen-a nali ima6e nqkakuv hibriden dvigatel v negovata kola?!? Deto taka i ne razbrah kolko konq e?!? wacko.gif
2014 Toyota Zelas, 2.5L VVT-i (2AR-FE), 6-speed

България ще се оправи тогава, когато всички, които са свалили катализаторите си - ги сложат обратно!

Аватар
THUNDER
Мнения: 20
Регистриран на: 23 Окт 2004 20:04
Местоположение: Варна

Мнение от THUNDER » 10 Мар 2005 08:53

El, от това, което съм виждал наживо и най-вече от нета давам гласа си за бяло и черно ("Панда"), особено ако черното е от оня евтин материал, как бмеше бе ... ааа, Carbon-fibre biggrin.gif tongue.gif tongue.gif !

Пък и винаги кто се сетя или заговоря с някого за АЕ86 колите , които "виждам" са тази на The Drift King worthy.gif worthy.gif worthy.gif и машината на Иво (CJ) :thumbsup: ...
Enjoy life thru driving SOME fast cars!

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта