жребче

Специални проекти и ъпгрейди - AE86. Фотогалерии за фенове, тунинговани модели, рали шампионати, формула
Аватар
LordDigital
СупраДжия
Мнения: 3190
Регистриран на: 18 Окт 2004 17:04
Местоположение: Chicag0-Land

Мнение от LordDigital » 01 Мар 2005 19:12

El Camino написа:
cj написа:А някой помни ли една черна Супра Тарга МК3 (същата генерация като обсъжданата в тази тема), която се появи преди около 2-3 години в "Автокъщи"? В началото обявата беше "Тойота Супра 3.0 Турбо, нов внос" без да се опоменава цена. След месец изчезна и не след дълго отново се появи по страниците... "Тойота Супра 3.0 24в Туинтурбо Кьониг Компетишън (400 к.с.)". Мисля, че се продаваше в Пловдивска къща. Вече имаше опомената цена - 36 000 (ама евро или долара не помня)! Помня освен 18ките, че имаше 6 аспуха. така и не се разтърсих подробно.

... месец по-късно си купих количка 124 к.с. wink.gif
За тази супра точно си говорихме онази вечер с един приятел - пловдивчанин. Дълго време се е подвизавала из Пловдив, а аусусите и според него били активни и шумни...:)
Мда тва пак е Koenig Specials Kit ,за които също нема кои знае колко данни ,ма ме съмнява да е чак 400 коня...:

Изображение

Изображение
Изображение

Гост

Мнение от Гост » 01 Мар 2005 21:11

Море това ако се пипне както трябва и ферари ще му яде прахта

ugabuga
Мнения: 2833
Регистриран на: 23 Фев 2005 07:06
Местоположение: New Brunswick, NJ
Обратна връзка:

Мнение от ugabuga » 02 Мар 2005 00:59

toia pa se izkaza :)

biggrin.gif biggrin.gif rolleyes.gif

cj
Мнения: 485
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:23
Местоположение: Варна, България
Обратна връзка:

Мнение от cj » 02 Мар 2005 09:39

LordDigital написа:Мда тва пак е Koenig Specials Kit ,за които също нема кои знае колко данни ,ма ме съмнява да е чак 400 коня...:
Не се хващам за данните в обявата, просто я цитирах. Но и визуално изглеждаше съвсем нормално, или поне нямаше подобни "луди" раздувки. БТВ: познавам един човек, който я е карал, но не ми е толкова близък за да го разпитам подробно. Основният му отзив беше "Не върви достатъчно..."

ПС: тази на снимките е голяма грозотия! tongue.gif Прилича на жигула "mangаl" тунинг, особено на снимката отзад!
1984 Тойота Корола 4AGE 20v
2007 Субару Импреза STi
Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта