Авенсис Т270 комби: Задна чистачка и подгряване на седалки

stefo_square
Мнения: 9
Регистриран на: 24 Фев 2020 16:35
Местоположение: София
Автомобил: Авенсис T270

Авенсис Т270 комби: Задна чистачка и подгряване на седалки

Мнение от stefo_square » 24 Фев 2020 16:56

Здравейте,
Имам три питания за моята тойота авенсис 2011 (Т27) комби. Ще се радвам ако някой може да помогне за решаването на тези проблеми (особено първият).
1. Задната чистачка се включва рядко (при постоянно включено положеение) и без особена причина (като минаване през дупка, зима, пек, мокро време...). Какви може да са причините за този проблем и откъде да започна да гледам?
2. При разместване на предна дясна седалка ми се включва идикацията за проблем с Airbag (червена индикация на човек с надут балон и колан tongue.gif ). Като наместя буксите под седалката индикацията изчезва. Малко е досадно да го правя при всяко разместване на седалката. Някаква идея как да се справя с това (предполагаема причина: лош контакт на буксите, кабелните накрайници вътре в буксата са разхлабени...)?
3. Може ли лесно да се добавят седалки с подгряване (предполагам 'нови' седалки, ключове за управление, окабеляване)?

Благодаря предварително за отзивите. Не съм механик и предполагам, че някои(повечето) неща няма да са ми достатъчно ясни, така че, моля да ме извините за пропуските.

Стефан

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта