T25 2.2 D4d 148/175HP разлика в турбините .

Pallo77
Мнения: 9
Регистриран на: 12 Юли 2018 18:30
Местоположение: Birmingham
Автомобил: Avensis T25 2.2 D4D

T25 2.2 D4d 148/175HP разлика в турбините .

Мнение от Pallo77 » 13 Юли 2018 00:33

Живея в Англия и от много време си търсих кола . Гледах А3 ,А4 , Passat , Golf , Leon , Oktavia .... все "любимата" ми марка rolleyes.gif . Последния път тръгнах за а3 тди 140 коня ,но се върнах с Avensis 2005 2.2 д4д . Като го видях , не издържах и си го купих smile.gif Много ми харесва и вътре и вън . За сега е ОК ще видя като го обслужа . VW определено придава по различно тягата си . Някак по - отзивчиво ми се вижда . Тука всичко се случва по - мудно и някак си по - спокойно .Все едно е правена само за магистрала . Понеже на VW му познавам всяка болежка , всяко болтче и гайка и всички разлики в моделите и двигателите ... та за това търсих VW . Но Авенсиса ме грабна .Проблема е , че не познавам автомобила и от 2 дена ме гризе каква е разликата в турбините на 2.2 д4д двигателите , пък и 2.0 д4д пак е инфо .Гледам ползва се Garrett но и IHI (ако не ме лъже паметта ) каква е разликата в двете марки . Сигурно втората е с по - леки компоненти и се развърта по - бързо ?? Също ме интересува какви перки използват ( размери ) . този 2.2 д4д 148 или 175 на колко бара работи . Сигурен съм ,че някой колега знае , пък и реши да сподели , ще съм много благодарен .
Благодаря предварително

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: plamenhar и 17 госта