Auris E15 1.33 VVTi - мнения/съвети за покупка,общи въпроси?

Публикувай отговор
Аватар
Kiki
Мнения: 8210
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 13 пъти

Мнение от Kiki » 01 Ное 2009 21:45

Когато си купувах Тойотата от Германия, човекът, който ми я продаваше-германец ми каза следното:
Всеки нав модел на германските амтомобили става все по-некачествен, защото се стремят да свалят цените, но това е за сметка на качeството. При японските автомобили не е така. Следващите модeли са все по-качествинни от предишните.
Как ви звучи това произнесено от устата на един германец?
А какво ли трябва да кажат французите, или италианците?
Последно промяна от Kiki на 01 Ное 2009 22:31, променено общо 1 път.

Scott
Мнения: 2710
Регистриран на: 25 Ное 2004 18:44
Местоположение: Bristol, UK
Получена  благодарност: 1 път

Мнение от Scott » 01 Ное 2009 22:30

Kiki написа:Когато си купувах Тойотата от Германия, човекът, който ми я продаваше-германец ми каза следното:
Всеки нав модел на германските амтомобили става все по-некачествен, защото се стремят да свалят цените, но това е за сметка на качиството. При японските автомобили не е така. Следващите модили са все по-качествинни от предишните.
Как ви звучи това произнесено от устата на един германец?...
A ти какво искаш да ти каже, при положение че ти продава японски автомобил biggrin.gif

Аватар
Kiki
Мнения: 8210
Регистриран на: 05 Фев 2008 21:24
Местоположение: София
Автомобил: РАВ 4 ХА 30
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 13 пъти

Мнение от Kiki » 01 Ное 2009 22:34

Scott написа:
Kiki написа:Когато си купувах Тойотата от Германия, човекът, който ми я продаваше-германец ми каза следното:
Всеки нав модел на германските амтомобили става все по-некачествен, защото се стремят да свалят цените, но това е за сметка на качиството. При японските автомобили не е така. Следващите модили са все по-качествинни от предишните.
Как ви звучи това произнесено от устата на един германец?...
A ти какво искаш да ти каже, при положение че ти продава японски автомобил biggrin.gif
Да, ама това си е чистата истина. Карам я 140 000к и нямам никакъв проблем. tongue.gif

Аватар
Ael
Мнения: 772
Регистриран на: 10 Ное 2007 00:00
Местоположение: Пловдив
Получена  благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ael » 01 Ное 2009 22:36

Колкото по сложен е един автомобил толкова по лесно се разваля. Ако отидеш на един инжинер от Тойота и му кажеш че като си купуваш неговата кола смяташ да е караш 20 години и очакваш че поне първите 10 няма да бараш нищо по нея той ще си скъса дипломата и ще ти каже да се върнеш в мизерната си държавица от която си се пръкнал. Хеле па на наще улици и пътища. Конструкторите не прават танкове а леки автомобили. Една кола се кара 3 години после я връщаш и взимаш новия модел. Така правят в нормалните страни. Тука ни е в кръвта да купуваме гробове и да ги съживяваме със китайски и турски евтини части па после били келяви и трошливи...
Изображение1G-FE

tribalistas
Мнения: 190
Регистриран на: 19 Апр 2008 11:26
Местоположение: софия

Мнение от tribalistas » 03 Ное 2009 14:57

Абе недоволните от Аурис, като сте тплкова отворени купете си Лексус и спрете да ломотите. Аз от моята съм доволен за сега, само дето един разширителен съд. Купете си FJ и няма да ревете.
FJ Cruiser limited edition

Cosmos
Мнения: 116
Регистриран на: 30 Юли 2008 16:12

Мнение от Cosmos » 04 Ное 2009 12:00

Kiki написа:Когато си купувах Тойотата от Германия, човекът, който ми я продаваше-германец ми каза следното:
Всеки нав модел на германските амтомобили става все по-некачествен, защото се стремят да свалят цените, но това е за сметка на качeството. При японските автомобили не е така. Следващите модeли са все по-качествинни от предишните.
Как ви звучи това произнесено от устата на един германец?
А какво ли трябва да кажат французите, или италианците?
Хаха пълни глупости. Примерно не виждам новата корола с какво е по добра от старата (гони ниска цена и ниско качество), новият авенсис ( имам приятел който работи в тойота, новия авенсис е класи по надолу от стария) за останалите контейнери на тойота няма смисъл да говоря.
------------------------------------------> FUCK OFF

tribalistas
Мнения: 190
Регистриран на: 19 Апр 2008 11:26
Местоположение: софия

Мнение от tribalistas » 04 Ное 2009 12:25

Купи си нещо от сорта на 90-200 бона и ела да ми се похвалиш
FJ Cruiser limited edition

Аватар
dany.killmister
Мнения: 195
Регистриран на: 14 Май 2009 15:43
Местоположение: София

Мнение от dany.killmister » 04 Ное 2009 12:27

Cosmos а ти какво караш

tribalistas
Мнения: 190
Регистриран на: 19 Апр 2008 11:26
Местоположение: софия

Мнение от tribalistas » 04 Ное 2009 12:40

Чиния кара явно той е от друго измерение.
FJ Cruiser limited edition

Cosmos
Мнения: 116
Регистриран на: 30 Юли 2008 16:12

Мнение от Cosmos » 04 Ное 2009 14:18

tribalistas написа:Чиния кара явно той е от друго измерение.
В реалното измерение съм, защото явно съм разбрал че тея купчини нискокачествена ламарина и пластмаса наречени тойота не струват
------------------------------------------> FUCK OFF

Аватар
dany.killmister
Мнения: 195
Регистриран на: 14 Май 2009 15:43
Местоположение: София

Мнение от dany.killmister » 04 Ное 2009 14:53

Cosmos ако мислиш че тоя GL е по качествен ти го продавам веднага
Прикачени файлове
21253782283673584_1.pic.jpg
21253782283673584_1.pic.jpg (54.3 KiB) Преглеждано 4702 пъти

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 04 Ное 2009 15:16

Cosmos написа:
Хаха пълни глупости. Примерно не виждам новата корола с какво е по добра от старата (гони ниска цена и ниско качество), .
И аз не виждам с какво,но Корола продължава да е най-здравата и продавана кола в класа си. Добрутро.
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 04 Ное 2009 15:23

Cosmos написа:новият авенсис ( имам приятел който работи в тойота, новия авенсис е класи по надолу от стария) за останалите контейнери на тойота няма смисъл да говоря.
Питай твоя приятел с какво по-точно новия Авенсис е по-лош от стария! Дали с грандиозно по-икономичните си двигатели Valvematic,дали с по-лоши тапицерии или с по-лоша возия и безшумност. Новият Авенсис е по-безшумен и с по-добро пътно поведение,доколкото аз знам.
А за останалите КОНТЕЙНЕРИ на Тойота ще ти кажа,че всеки един от тях е най-здрав в своя клас. Доста грубо го даваш,а такива ВИКАЧИ като теб са ми любимите неосведомени и предубедени лъжльовци.
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

Аватар
LEXUS
Мнения: 3718
Регистриран на: 01 Апр 2005 02:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 6 пъти

Мнение от LEXUS » 04 Ное 2009 15:27

Cosmos написа:
tribalistas написа:Чиния кара явно той е от друго измерение.
В реалното измерение съм, защото явно съм разбрал че тея купчини нискокачествена ламарина и пластмаса наречени тойота не струват
Ти си разбрааал,о,чудесно,никой не ти пречи да не си купуваш Тойота,щом не искаш. Ти може би си действително в някоя паралелна реалност,за да твърдиш,че си разбрал нещо,което тотално се опровергава от всички световни организации,занимаващи се с качеството и здравината на колите,които ясно сочат,че Тойота произвежда най-здравите автомобили в света. А ти щом си открил противното,прав ти път,но така-с викане по форумите без аргументи,никого няма да убедиш в мнението си,т.е. никой няма да ти повярва.
TOYOTA/LEXUS--made in JAPAN

tribalistas
Мнения: 190
Регистриран на: 19 Апр 2008 11:26
Местоположение: софия

Мнение от tribalistas » 04 Ное 2009 18:41

С тоя куфар GL. Аз не мога да разбера какво ви харесва в него ама една "Тундра" ще го заоблачи значително по качество.
FJ Cruiser limited edition

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ahrefs [Bot] и 164 госта