Услуги за Свързаност MyT Corolla TS 22

viknox1912
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Юли 2022 20:03
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: Toyota Hybrid TS

Услуги за Свързаност MyT Corolla TS 22

Мнение от viknox1912 » 15 Юли 2022 20:12

Здравейте Форум,
Нов съм тук и от 2 дена вече съм собственик на Крола Хибрид ТС.

Още от взимането на автомобила от салона, имах проблеми със активирането на услугите за свързаност - MyT, които уж трябваше да правят живота ми по-лесен. Два дена по-късно и няколко позвъняваня на съпорта и на Тойота, най-накрая успях. За съжаленуе явно имах по-голе ми очаквания от въпросните услуги за свързаност и след като споделих разочарованието си ми казаха "Зависи от нивото на оборудване".

Мойта корола е ниво Executive и не съм сигурен дали е с Тоyota Touch 2 или Toyota Touch 2 & Go (още със самото поръчване на колата имаше много огромно разминаване с брошурата, сайта и това което ми казват в представителстовто отностно какво включва това оборудване)

Една позната е с Корола Хечбек Executive и нейните услуги за свързаност, като че ли имат повече функции.

Исках просто да попитам други собственици на Тойоти от '21 насам: Ползвате ли услугите за свързаност? Какво точно имате включено в тях? Освен инструкциите на апликацията, трябваше ли да правите допълнително потвърждаване на собственост на автомобила.

Благодаря ви и наздраве :cheers:

Аватар
VDK
Мнения: 355
Регистриран на: 16 Юли 2021 19:51
Местоположение: Стара Загора

Услуги за Свързаност MyT Corolla TS 22

Мнение от VDK » 15 Юли 2022 23:03

Здравей колега,

Дълго и безаварийно да си ползваш автомобила и то с удоволствие.
На въпроса. Тойота имат много обширни обяснения на ползите от тези услуги, но стига автомобилът да ги поддържа.
https://www.toyota.bg/owners/connected-services/myt
При мен след всички регистрации и потвърждаване на собствеността пише, че са активирани, но разделът в приложението е празен.
5344FD1B-FA37-4235-B1D8-A8CD6D07B9B4.jpeg
5344FD1B-FA37-4235-B1D8-A8CD6D07B9B4.jpeg (98.76 KiB) Преглеждано 3744 пъти
Иначе от приложението ползвам статистики от пътуванията, които не са съвсем точни. Местоположение на автомобила и напомнящи съобщения, ако си забравил отключени вратите.
ПП Toyota Touch 2 & Go е мултимедия с навигация.
Yaris Hybrid XP210

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта