Сваляне на запекли рамена на чистачки Corolla HB

vfr800
Мнения: 461
Регистриран на: 19 Сеп 2019 17:24
Местоположение: София
Автомобил: Тойота,Митсубиши,Нисан,Лексус
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 66 пъти

Сваляне на запекли рамена на чистачки Corolla HB

Мнение от vfr800 » 10 Окт 2020 22:12

Не съм сигурен,
Petar555 написа: 10 Окт 2020 21:20 Здравейте,

Оказа се не толкова трудна задача. За пореден път се убеждавам, че сме зле защото искаме да вземаме пари без да работим.
Това не е съвсем вярно. Нищо по-различно не се случва в западна европа дори е по-зле. Там всичко се таксува на час и в момента в, който рамото откаже да се извади при първия опит за махане ти се обадат и ти казват. Рамото е запекло, можем да се опитаме да го извадим, но може да отнеме няколко часа. Съгласен ли сте да ви таксуваме тези няколко часа по 80 евро. Казваш да и те продължават. Казваш не, сглобяват, таксуват те колкото са работили и те изпращат да си търсиш късмета. Крайно време е да разберете , че никой вече не работи за без пари. Все още се намират балъци , ама и те ще изчезнат. Работа се таксува на час, така се работи. Като не ти харесва правиш си го сам. Разбира се друг е въпроса , че има хора, които злоупотребяват, но това е съвсем друга тема :)

Petar555
Мнения: 533
Регистриран на: 12 Юли 2009 22:04
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Corolla 1.4D4D
Благодарил/а: 10 пъти
Получена  благодарност: 23 пъти

Сваляне на запекли рамена на чистачки Corolla HB

Мнение от Petar555 » 10 Окт 2020 22:21

unsure.gif Значи тука става въпрос за Каско. Аз нямам нищо против да се обадят на застрахователя и да му поискат каквото им кефне. Има възлагателно писмо. Ама защо на мен? И второ, ако бях някоя мутра с джип или Ауди за няколко стотин хиляди дали щяха да посмеят да ми кажат така?
И освен това, благодарение на това, че си използвах главата ми отне само 30 мин. Без да повредя нищо. Единствените следи по рамената са от техните напъвания. Ако погледнете снимките ще видите че нищо не е било "запекло", освен тъпите им мозъци.
Ако отидете на зъболекар и той ви каже, че зъбът ви е много неудобен за пломба и по-добре да го извадите вкъщи и да му го занесете да го пломбира?
Хората с малко акъл и с малки пи...ки си приличат по това, че не смеят да си ги показват.

vfr800
Мнения: 461
Регистриран на: 19 Сеп 2019 17:24
Местоположение: София
Автомобил: Тойота,Митсубиши,Нисан,Лексус
Благодарил/а: 1 път
Получена  благодарност: 66 пъти

Сваляне на запекли рамена на чистачки Corolla HB

Мнение от vfr800 » 10 Окт 2020 22:36

Petar555 написа: 10 Окт 2020 22:21 Значи тука става въпрос за Каско. Аз нямам нищо против да се обадят на застрахователя и да му поискат каквото им кефне. Има възлагателно писмо. Ама защо на мен. И второ ако бях някоя мутра с джип или Ауди за няколко стотин хиляди дали щяха да посмеят да ми кажат така?
И освен това, благодарение на това, че си използвах главата ми отне само 30 мин. Без да повредя нищо. Единствените следи по рамената са от техните напъвания. Ако погледнете снимките ще видите че нищо не е било "запекло", освен тъпите им мозъци.
Това е проблема, на застрахователя няма как да му поискат допълнително пари, просто така работи системата(неправилно). Както казах , ако им се плащаше на час, както трябва да се плаща, този проблеми изобщо нямаше да съществува. Щяхте да си оставите колата и просто после да си я вземете. Точно поради тази причина застраховка Каско в чужбина не съществува, или поне не в този вариант, който е при нас. Този вариант там е мега скъп. Вероятно защото там нямат практиката да закупуват части от морга , за да ти ремонтират колата "по каско" понеже е стара.

Petar555
Мнения: 533
Регистриран на: 12 Юли 2009 22:04
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Corolla 1.4D4D
Благодарил/а: 10 пъти
Получена  благодарност: 23 пъти

Сваляне на запекли рамена на чистачки Corolla HB

Мнение от Petar555 » 10 Окт 2020 22:44

Явно говорим за различни неща. Както и да е! :D
Лека вечер.
Хората с малко акъл и с малки пи...ки си приличат по това, че не смеят да си ги показват.

Petar555
Мнения: 533
Регистриран на: 12 Юли 2009 22:04
Местоположение: София
Автомобил: Toyota Corolla 1.4D4D
Благодарил/а: 10 пъти
Получена  благодарност: 23 пъти

Сваляне на запекли рамена на чистачки Corolla HB

Мнение от Petar555 » 10 Окт 2020 23:08

Искрени благодарности на колегата mapamop, че си предложи помощта. Това за мен е смисълът на този форум.
Колега, ако има нещо, с което мога да помогна, пиши на лични. Ще се чуем.
Хората с малко акъл и с малки пи...ки си приличат по това, че не смеят да си ги показват.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта