Кора под преден капак корола Е17

Аватар
boyanmt
Мнения: 935
Регистриран на: 15 Яну 2018 21:01
Местоположение: NE Черноморие
Автомобил: RAV-4-за кибрит
Благодарил/а: 1 път

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от boyanmt » 23 Яну 2019 15:20

Иво, да не ти разправям моите одисеи с хибрида( Тойотата),за да не спамя темата..

Аватар
alexander79
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017 18:15
Местоположение: Варна

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от alexander79 » 26 Яну 2019 09:06

Кората под двигателя дали я има или не явно зависи от нивото на оборудване. При мен почти целия под има декоративни пластмаси, уж защитаващи нещо, но за тази на капака на двигателния отсек ми бе обяснено при покупката, че е само за дизела. Какво му е на осветлението в купето? Имам плафони както за предните места, така и за задните. Иначе недомислици има или по-скоро спестили са от доста неща. Няма сигнализация за изгоряла крушка, няма нивомери за течностите. При обслужването ме изненадаха, че нямало сервизен индикатор, не че ми трябва де :D .
Toyota Corolla 50th Anniversary 2017

Аватар
boyanmt
Мнения: 935
Регистриран на: 15 Яну 2018 21:01
Местоположение: NE Черноморие
Автомобил: RAV-4-за кибрит
Благодарил/а: 1 път

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от boyanmt » 26 Яну 2019 10:51

Ее,за какво са ти нивомери или сигнализации? Бъркаш с пръст,ако набараш течност- харби си,ако не- сипваш с тубата догоре(защото нямаш нивомер). Чудя се,как така са сложили волан...можело тръба с дупка посредата....
Това са пълни идиотщини на Тойота. Тръгнеш да търсиш огледалата вечер- това си е бинго ако напипаш бутона от първия път.Ел.стъклата са другото изпитание- на 99,9% отваряш задното вместо това на шофьора..илюминация- йок! Лостчето за капачката на резервоара го пъхнали...да не казвам къде(Сещате се.. tooth.gif ) Инак сложили диод да осветява обувките и тези на спътника ти,, bash.gif

Аватар
alexander79
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017 18:15
Местоположение: Варна

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от alexander79 » 26 Яну 2019 11:36

Всъщност си прав, то и за бензина няма нужда worthy.gif . Бъркаш с нещо да провериш ако те вълнува и :whistle:
Toyota Corolla 50th Anniversary 2017

Аватар
biro
Мнения: 2629
Регистриран на: 31 Мар 2013 11:21
Местоположение: Русе
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от biro » 26 Яну 2019 17:01

Бояне, на равката няма ли осветление на управлението на огледалата? Уж по-висок клас е.
Моята има осветление на джойстика за огледалата, както и на бутоните са стъклата, в поставките за чаши, в джобовете на предните врати,в жабката силно лед осветление.
Като лоста е на Р светят по-силно, на останалите позиции осветлението се намалява.
C-HR 1.8 Hybrid 122к.с. 2ZR-FXE 2017 Classy LED

Аватар
boyanmt
Мнения: 935
Регистриран на: 15 Яну 2018 21:01
Местоположение: NE Черноморие
Автомобил: RAV-4-за кибрит
Благодарил/а: 1 път

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от boyanmt » 26 Яну 2019 17:08

Биро...нищо няма това чудо...аз за какво писах одеве че е бинго ако намериш бутоните в тъмното,за сметка на това имам кора под и над двигателя.. punk.gif ,
Инак патъците са осветени.. bash.gif
Жив майтап....ама на фона на проблемите които имах до скоро,това не ме притеснява.
Моля се да не гърмя отново с репатрак...че тогава ще я изкарам на поляната и... bash.gif

Аватар
biro
Мнения: 2629
Регистриран на: 31 Мар 2013 11:21
Местоположение: Русе
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 61 пъти

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от biro » 26 Яну 2019 19:50

И аз нямам отгоре кора. Но отдолу всичко е опаковано в пластмаса. Само гърнетата и тръбите се виждат.
Ти нямаше ли и RX?
C-HR 1.8 Hybrid 122к.с. 2ZR-FXE 2017 Classy LED

Аватар
boyanmt
Мнения: 935
Регистриран на: 15 Яну 2018 21:01
Местоположение: NE Черноморие
Автомобил: RAV-4-за кибрит
Благодарил/а: 1 път

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от boyanmt » 26 Яну 2019 20:48

Все още го имам,но там няма за какво да се хвана...
Когато мой колега си купи Корола Е17,останах много неприятно изненадан как сдават нов автомобил- машинния отсек беше като че ли сглобен-недосглобен..сякаш бързали за някъде монтьорите.

Аватар
BOz
Мнения: 4272
Регистриран на: 24 Сеп 2013 18:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 98 пъти

Кора под преден капак корола Е17

Мнение от BOz » 27 Яну 2019 00:16

Много недомислици има. Ама при мен е най-яката ми се струва. Няма осветление на бутона "Р", което много по-тъпо от всичко до сега. tooth.gif
Онзи ден жената се качва в колата и тръгва. Стигаме до където стигаме, тя не беше карала тази кола от много месеци и няма мускулната памет за положението на бутона. Съответно няма "паркиране" на колата. Луда работа. worthy.gif
Разход на хибрид-> Изображение
Разход на дизелов автоматик -> Изображение

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта