Toyota previa прекъсва

zastava
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Фев 2018 07:52
Местоположение: Хасково

Toyota previa прекъсва

Мнение от zastava » 19 Фев 2022 16:34

Здравей те, от година съм собственик на превия 2.0 116 коня. Наскоро се появи следния проблем:прекъсване, чуваше се едно чукане откъм двигателя и влезе в авариен режим. Когато прекъсва отзад имаше Яко чернилка.според майстор проблема е в егр(на диагностиката показа неправилно подаване на въздух или нещо от този род) изолирахме егр-ра с една ламарина, но днес проблема се появи отново. Не влезе в авариен режим, но прекъсва и след из форсиране избълва черен дим. Нищо не света както беше предния път,но чукането го имаше. Прави го само на добре загрят двигател. Моля за помощ и предварително благодаря на отзовали те се с мнение

zastava
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Фев 2018 07:52
Местоположение: Хасково

Toyota previa прекъсва

Мнение от zastava » 22 Май 2022 20:38

Никой не се отзова с предложение,което ме навява на мисълта,че или въпроса не ми е правилен или на никой не му се занимава с чужди проблеми!!!но аз ще споделя какво направих и какво се случва в момента за други с подобен проблем,пък може и някой да помогне.свалихме и проверихме дюзи,турбо,изчистих резервоара и цетката( имаше доста мръсотия)сменихме датчик на горивната рейка,на горивната помпа също и колата литна,НО сега когато вдигам прозорците и държа копчето прекъсва,също когато надуя вентилатора на климатика.мисля си за генератор или нещо токаджиско.айде дайте мнение,че ми писна

Аватар
mapamop
Мнения: 3989
Регистриран на: 28 Юли 2019 12:49
Местоположение: Русе
Автомобил: Avensis Wagon T25,1ZZFE,2005
Благодарил/а: 84 пъти
Получена  благодарност: 267 пъти

Toyota previa прекъсва

Мнение от mapamop » 22 Май 2022 23:22

Огледай си масите на инсталацията към купето
Defogger relay
Алтернатор
Релето на прозорците
Интеграционно реле

За това се сещам. Другото го има в ел.схемата. Търсиш power source
Opel Astra F Estate (1993) -> Toyota Avensis T25 (2005), E: 1ZZFE, F: ZZT251

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 45 госта