TOYOTA AVENSIS 2.4 БЕНЗИН

Заключено
Miro_dr
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Яну 2020 14:45
Местоположение: Бургас
Автомобил: Yaris

TOYOTA AVENSIS 2.4 БЕНЗИН

Мнение от Miro_dr » 13 Яну 2020 14:55

Здравейте,от скоро се оглеждам за покупка на такъв автомобил ,но информацията за точно този двигател е много оскъдна.Интересуваме дали е същия двигател като на КАМРИ,по технически данни изглеждат еднакви.Бих искал да знам всичко за този двигател,слаби места,разход,подръжка,всичко.Искам да си купя Тойота Авенсис 2.4 бензин,автомат.Карал съм както и дизели други марки ,така и бензинови.Не е въпроса да ме убеждавате да си взема дизел.Искам точно такава ,бензин ,автомат.По-малкия двигател 2.0 е с четири скоростен автоматик ,затова той не ме интересува.На 2.4 е пет скорости.Дали и автомата е здрав?Знам също ,че и с газовото не стоят добре нещата,но аз няма да слагам и газ.Колата ще се кара почти изцяло на 90% извънградско,даже и извън България.Благодаря на всеки който с нещо ми е полезен.

Shishkovi
Мнения: 178
Регистриран на: 02 Дек 2019 10:42
Местоположение: Казанък
Автомобил: Toyota Yaris 1,4 D4D MMT
Благодарил/а: 8 пъти

TOYOTA AVENSIS 2.4 БЕНЗИН

Мнение от Shishkovi » 13 Яну 2020 15:34

Здравей, колега ! Не мога да ти дам впечатления от първа ръка, но подкрепям избора ти с 2 ръце ! Точно такава ми харесва и на мене! Има всички екстри за модела, мотора изглежда динамичен и икономичен, автомата би трябвало да е надежден! Успех с избора и да се похвалиш скоро с някоя красавица!

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

TOYOTA AVENSIS 2.4 БЕНЗИН

Мнение от Akima » 13 Яну 2020 16:19

Има тема по въпроса.
Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Заключено

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта