Съвет! Проблем със Toyota Celica 1.8 VVTI

Аватар
Bitterswe3t
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Апр 2019 22:16
Местоположение: Плевен
Автомобил: Toyota Celica GT

Съвет! Проблем със Toyota Celica 1.8 VVTI

Мнение от Bitterswe3t » 21 Апр 2019 22:37

Здравейте, отдавна исках да си закупя Toyota Celica и вече съм горд собственик на такава. Имам колата от 2 седмици, като я взех трябваше да й сменя бобините, ( майстора ми каза, че изобщо не са били за тази кола и едната е била гръмнала :D ) обслужих я, но откакто я взех държеше високи обороти даже и когато загрее напълно. Сложих й газ и отскоро имам проблем със първото палене за деня. Няма значение дали е 20 градуса или 5 градуса, ако не подавам газ колата гасне, а като загрее поддържа между 1500 - 2000 оборота. Има спортен филтър, който стои точно зад вентилаторите на радиатора ( дърпа топъл въздух, това ще го оправя скоро) и на четвърта вдига 180км като й включа петата предавка и скоростта започва да пада. Не гори масло за сега, направих й диагностика и ми дава грешки : P0110;P0500,P0171;P0443. Проблема със оборотите, гасненето и вървенето се случва и на газ и на бензин. Някои ако може да ми даде някакъв съвет. Благодаря предварително.
Няма бъдеще, няма минало, има само сега - едно постоянно сегашно време. Ако забравиш това, нека всеки път когато чуеш дъха си, да си го припомянш. Старай се този сегашен момент да е изживян правилно.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта