Celica T23 проблем с паленето

HumbleHustler
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Дек 2018 12:18
Местоположение: София

Celica T23 проблем с паленето

Мнение от HumbleHustler » 04 Дек 2018 14:04

Здравейте,

Колеги помагайте, че съм видял в чудо, Celica-та прави някакви много странни неща. Върти мотора и не иска да запали. Преди месец и нещо сложих газова някаква полска, била най-добрата ала-бала. Издърпаха ме до майстора, той я закача на компютъра, не изкарва грешки, пробвал какво ли не, накрая установил, че понеже ми няма металната капачката на резервоара, от студа замръзвало мястото от където смучело въздух и от него не искало да запали.

Докато въртял гърмял единият бушон и го сменял няколко пъти, размразил мястото за въздуха и колата запалила. Вчера вечерта ходих да я взема тръгвам да паля и гърми бушон, сменям го, размразих го пак мястото (беше -5 градуса), пак въртя и запали. Тръгнах да се прибирам, вдигна градуси до червено, спрях да изстине, видях че антифриза ми е изчезнал, после пак не можа да запали от бушоните, стигнах до бензиностанцията, взех си антифриз. Тръгнах и пак загря и пак бушони и не можах да я запаля повече... издърпаха ме до сервиза и там запали без да сменям никакви бушони, нищо... Аз си мисля че може да е нещо от тоците от газовата да бърка работата ама знам ли...

Помагайте, ако някой е имал подобен проблем...

p.s. дано сте разбрали от дългото описание нещо

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта