Проблем с антифриза на Авенсис Т25 2.2 D-CAT

Dragoev
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Яну 2018 20:51
Местоположение: София

Проблем с антифриза на Авенсис Т25 2.2 D-CAT

Мнение от Dragoev » 03 Май 2018 23:05

Здравейте колеги. Имам Авенсис Т25 2.2 D-CAT 177к 2008год. която докарах на ход от Германия без проблеми ...Преди 2 седмици проверих нивото на антифриза , и казанчето беше празно. Досипах 2 л. вода до максимума, докато преди 3 дни не забелязах, че стрелката за температурата не подмина с 1 идея средата. Оставих колата да изстине и казанчето пак беше празно, тогава долях около 1.5 - 2л. вода и я закарах в сервиз. При тест на антифриза с газов агент, реагира на газове в антифриза и повече не съм карал колата. Сега търся сервиз, където могат да ми помогнат.Търсих актуална тема с търсачката на форума, но не намерих нищо за този мотор и модел. Извинявам се ако съм сгрешил. Доколкото прочетох из другите теми проблема е в гарнитурата на главата , но може да не е само тя. Питането ми е, дали някой с този двигател е минавал скоро през тази процедура в София и може да ми препоръча сервиз. Благодаря на всички отзовали се.

Аватар
Akima
Мнения: 7100
Регистриран на: 09 Юни 2009 17:28
Местоположение: Варна
Автомобил: Altezza
Благодарил/а: 29 пъти
Получена  благодарност: 56 пъти

Проблем с антифриза на Авенсис Т25 2.2 D-CAT

Мнение от Akima » 03 Май 2018 23:51

Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези,които нямат разум.
Изображение
Непрочетените книги умеят да си отмъщават.
Особено добре това се отдава на "Наказателен кодекс" и "Ръководство за употреба на верижен трион".

Dragoev
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Яну 2018 20:51
Местоположение: София

Проблем с антифриза на Авенсис Т25 2.2 D-CAT

Мнение от Dragoev » 04 Май 2018 19:24

Akima написа: 03 Май 2018 23:51 http://www.toyotabg.eu/viewtopic.php?t=30690
Прочетох цялата тема , но там няма имена на сервизи, ориентировъчни цени и на кого какво се е оказало. А аз това питам в темата.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта