Два въпроса за фарове и музика

enviro
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Яну 2022 14:56
Местоположение: Бургас

Два въпроса за фарове и музика

Мнение от enviro » 07 Юни 2022 16:11

Здравейте, реших да пусна запитването ми в една тема, става въпрос за следният проблем относно музиката на Тойота рав4 2009г, оригинално сд с чейнджър и блутут, преди нямах проблеми с говоренето по телефон, чуваше се кристално, но от скоро започна да се чува сякаш от предната лява пищялка и само да пищи и нищо да не се чува нормално, иначе от към музика радио или диск всичко си свири кристално чисто . Втория проблем е с фаровете, имам на лоста Ауто, но интересно ако го включа на ауто и при подаване на контакт фаровете си светват, но изгася ли те не изгасват, трябва ръчно да завъртя лоста на нула, и после отново да го дам на Ауто тогава вече са изключени, но така се обезмисля тази екстра. Иначе вчера си направих експерименти по пътя , когато карах го дадох на ауто и беше светло не се включиха, тогава сложих една капачка от минерална вода на датчика и светнаха, когато я махнах се изключиха, поне това установих че работи, но защо не се изключват когато се запали колата и лоста седи на ауто? Някакви идей някой да се е сблъсквал с това? cool.gif

Аватар
memorex
Мнения: 811
Регистриран на: 17 Фев 2021 21:29
Местоположение: Varna
Автомобил: avatar
Благодарил/а: 14 пъти
Получена  благодарност: 20 пъти

Два въпроса за фарове и музика

Мнение от memorex » 07 Юни 2022 21:35

Кво ниво е тази бангия фабрично?
"Великите умове обсъждат идеи, средните умове обсъждат събития, малките умове обсъждат хората."
"И желязната логика е безсилна, ако отсреща е чугунена глава."

ccvetan
Мнения: 72
Регистриран на: 22 Дек 2015 08:51
Местоположение: Ловеч
Благодарил/а: 1 път

Два въпроса за фарове и музика

Мнение от ccvetan » 07 Юни 2022 21:41

Фаровете са така и при мен. Отвориш ли вратата изгасват.
Verso 2.2 D-Cat 2010

enviro
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Яну 2022 14:56
Местоположение: Бургас

Два въпроса за фарове и музика

Мнение от enviro » 08 Юни 2022 00:28

ccvetan написа: 07 Юни 2022 21:41 Фаровете са така и при мен. Отвориш ли вратата изгасват.

Да но при мен каквото и да отворя не изгасват 😁😁😁😁

enviro
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Яну 2022 14:56
Местоположение: Бургас

Два въпроса за фарове и музика

Мнение от enviro » 08 Юни 2022 00:31

memorex написа: 07 Юни 2022 21:35 Кво ниво е тази бангия фабрично?
Това е проблема че си нямам и на идея какво и е оборудването, без кожа е, сд оригинално модела което е с вграден чейнджър и блутут, автопилот, мултиволан, има хелиоматик средно огледало, най обикновено предполагам е оборудването 😁

ИвоХ
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Май 2022 23:38
Местоположение: София
Автомобил: Аурис 2013

Два въпроса за фарове и музика

Мнение от ИвоХ » 22 Юли 2022 00:38

При мен също се появи този проблем при разговор през блутута . Отсрещната страна ме чува добре, но при мен в купето връзката е сякаш през тенекиена кутия...

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта