Въпрос за навигацията на RAV4 XA30

Vasilml
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Ное 2019 13:48
Местоположение: София
Автомобил: Rav4

Въпрос за навигацията на RAV4 XA30

Мнение от Vasilml » 16 Фев 2020 17:11

Здравейте ,

Оглеждаме за рав4 за брат ми - година 2007 -2008 , евентуално след фейслифта 2009. Въпроса ми е за навигацията и картите , че изобщо не ми е ясно. Ако се купи автомобил с навигация и трябва да се упдейтне как се случва това , плаща ли се , ако да- колко? Ако диска с картите не в колата и липсва може ли да се направи? Влезнах в https://www.toyota-mapupdates.eu , но изобщо не ми е ясно. Или направо се отива в ТМ Ауто и там си плащаш , за да го направят. Ще се радвам , ако може някой да обясни. Също ме интересува - картите предполагам се упдейтват всяка година ,следователно всяка година ли плащаш за нов упдейт ?На рав4 2007 и 2008 един и същи модел навигация ли слагат или са различни ? Защото в сайта гледах има няккави 05 - 08 ( два варианта) Изобщо не мога да се ориентирам. На моята рав4 ка си карам с гоогле мапс от телфона и не съм имал автомобил до сега с фабрична навигация. Отделно искам да попитам аудио системата по- добра ли е при рав4 - ките с фабрична навигация в сравнение с тези без ? Ако не ви се занимава да обяснявате , поне линк ако може някой да ми даде , за да се запозня , тъй като от сайта по горе изобщо нищо не ми става ясно.
Благодаря.

memorex

Въпрос за навигацията на RAV4 XA30

Мнение от memorex » 16 Фев 2020 18:39

Richar1, оказва помощ
А иначе това което вие използвате е по добро от всяка фабрична.Поне аз така мисля.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта