Парктроник Toyota Avensis

RiseSobieski
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Юни 2019 08:58
Местоположение: софи
Автомобил: Toyota Corolla E12

Парктроник Toyota Avensis

Мнение от RiseSobieski » 30 Сеп 2019 16:03

Привет група,

Бих искал да сложа парктроник на колата и понеже от ТМ ауто ме "застреляха" с цената се оглеждам за "ментета".
Спрял съм се на този модел META SYSTEM Active Park 4, могат да го монтират от Avitel, и въпроса ми е дали някой е слагал същия и да сподели впечатления.

Благодаря предварително! :thumbsup: :thumbsup:

Аватар
BOz
Мнения: 4272
Регистриран на: 24 Сеп 2013 18:06
Местоположение: София
Благодарил/а: 2 пъти
Получена  благодарност: 98 пъти

Парктроник Toyota Avensis

Мнение от BOz » 30 Сеп 2019 17:03

Нещото, което много ме изненада, че много често Тойота в БГ слагат "менте" парктроници дори като си поръчаш колата с оригинален такъв, а не идва със заводски инсталиран, който да може да си му правиш диагностика през оригиналния софт и т.н.
Не мога да кажа нещо конкретно, защото не съм използвал този модел парктроник, но мога спокойно да се посъветвам, че тази фирма е доста стабилна и няма да сгрешиш.
Много от дилърите в Италия ползват техните системи отново за "заводски" монтирани устройства по колата.
Разход на хибрид-> Изображение
Разход на дизелов автоматик -> Изображение

RiseSobieski
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Юни 2019 08:58
Местоположение: софи
Автомобил: Toyota Corolla E12

Парктроник Toyota Avensis

Мнение от RiseSobieski » 30 Сеп 2019 20:43

BOz написа: 30 Сеп 2019 17:03 Нещото, което много ме изненада, че много често Тойота в БГ слагат "менте" парктроници дори като си поръчаш колата с оригинален такъв, а не идва със заводски инсталиран, който да може да си му правиш диагностика през оригиналния софт и т.н.
Не мога да кажа нещо конкретно, защото не съм използвал този модел парктроник, но мога спокойно да се посъветвам, че тази фирма е доста стабилна и няма да сгрешиш.
Много от дилърите в Италия ползват техните системи отново за "заводски" монтирани устройства по колата.
Много благодаря за инфото, почти сигурно ще пробвам пък дано излезне читаво, явно ТМ Ауто обичат да са на зелено tongue.gif

zmeyan
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Ное 2021 21:05
Местоположение: София

Парктроник Toyota Avensis

Мнение от zmeyan » 03 Ное 2021 21:11

Аз съм сложил такъв парктроник - Meta system active park 4 - слаган е 2016г, боядисан е с цвета на колата е като заводския.
Изключително доволен съм, няма нищо общо с китайските боклуци. Държи се като оригинален на БМВ (само с такъв мога да го сравня). Доколкото знам ги слагат "заводски" във Фолксвагените.
Имам теглич и нямам никакви проблеми.
Нямам нито едно фалшиво задействане, забавено или пропуснато задействане. Работи бързо и точно.
Нямам дисплей, но прецених, че не ми е нужен, за да не ми се пречка, но се паркира прекрасно по слух и активността на сигнала.

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 39 госта