Заслужава ли си да си сложа мултимедия от катастрофирал автомобил

Аватар
mandarin
Мнения: 28
Регистриран на: 22 Яну 2019 16:29
Местоположение: София
Автомобил: Avensis T27 2010

Заслужава ли си да си сложа мултимедия от катастрофирал автомобил

Мнение от mandarin » 29 Май 2019 23:34

Става дума за Авенсис 2010. Имам оригиналното радио, което няма тъч екран и т.н. В един момент ми се иска да си сложа камера за задно виждане и съответно ще трябва да сменя радиото с такова с екран.
Заслужава ли си (и съвместимо ли е) да взема мултимедията от този автомобил? До колкото знам камерите за задно виждане са с универсален интерфейс и протокол, тоест предполагам, че ще мога да му вържа китайска камера. И дори да му извадя отнякъде изход за USB флашка.
Другата опция е да си взема направо китайско радио. Но цената си е висока като за нещо китайско, с негарантирано качество. Надявам се, че оригиналната мултимедия ще мога да я спазаря на по-ниска цена от моргата и някак си като е оригинална си представям, че накрая ще ми създава по-малко проблеми.
Изображение

Аватар
urb
Мнения: 563
Регистриран на: 12 Май 2016 15:03
Местоположение: Стара Загора
Получена  благодарност: 2 пъти

Заслужава ли си да си сложа мултимедия от катастрофирал автомобил

Мнение от urb » 30 Май 2019 08:20

Оригиналната мултимедия няма да е толкова практична колкото китайската. И може да си е приключение поставянето и. А при китайката получаваш Андроид, навигация, блутуут, камера, парктроник сензори, всякакви мултимедиини и плеъри и т.н.
Toyota Corolla E12 4ZZ-FE LPG

Аватар
mandarin
Мнения: 28
Регистриран на: 22 Яну 2019 16:29
Местоположение: София
Автомобил: Avensis T27 2010

Заслужава ли си да си сложа мултимедия от катастрофирал автомобил

Мнение от mandarin » 30 Май 2019 08:55

Добре казано. Благодаря :thumbsup:
Изображение

stefando
Мнения: 207
Регистриран на: 31 Яну 2015 04:51
Местоположение: Варна
Благодарил/а: 3 пъти
Получена  благодарност: 8 пъти

Заслужава ли си да си сложа мултимедия от катастрофирал автомобил

Мнение от stefando » 30 Май 2019 11:07

urb написа: 30 Май 2019 08:20 Оригиналната мултимедия няма да е толкова практична колкото китайската. И може да си е приключение поставянето и. А при китайката получаваш Андроид, навигация, блутуут, камера, парктроник сензори, всякакви мултимедиини и плеъри и т.н.
Категорично съм съгласен с колегата!
Китайчето е в пъти по-добра инвестиция!
Toyota Auris Е15 1.4 D4D 2011

Публикувай отговор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: rakian66 и 37 госта